• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

External Speed stats

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7045
  • Vytvořeno

DeletedUser7045

Guest
dnes upraveno několik scriptů.
1. script na získávání plánu speed kol
2. script na stahování dat ze speed kola
3. script na plnění tabulek databáze (zatím funguje pouze pro village)
 

DeletedUser8696

Guest
Skrty, mohu mít jedem dotaz? jak často se aktualizují data (village.txt.gz, player.txt.gz, ally.txt.gz) na speedu? dá se to nějak nastavit (např.po 5 minutách), myslím z tvé pozice? nebo je to mimo tebe? díky za odpověď. G.
 

DeletedUser7045

Guest
To jde naprosto mimo mě. Budu to muset sám vyzkoušet (abych nesosal data 2x stejná například)...
 

DeletedUser8696

Guest
obávám se, že to bude kámen úrazu - ty data se aktualizují tak 2x za hodinu :-( , což je u speedu naprosto nepoužitelné. ptal jsem se tě na to proto, že jsem kdysi dělal pokusy s těmito daty a právě na jejich neaktuálnosti jsem ztroskotal.
 

DeletedUser7045

Guest
samozřejmě není přímo nutná tabulka vývoje speedu (i když hodně zajímavá). Případně se dají data získávat i přes host přístup, ale bude to hodně složité (hodně používán strpos, substr...etc) Naštěstí k jsou tablky stále stejné, nebo obdobné, takže bude stačit jedna funkce (doufejme).
 

DeletedUser7045

Guest
Dnes vytvořen jednoduchý log script. Stačí osadit do scriptů, zatím slouží hlavně jako debugger.

Dále doladěn script na získávání plánů speedů (natáhne a rozčlení si všechny naplánované speedy) -> zatím pouze z první strany, ale rozšířit na více stran je jednoduché.

Zítra by měli být scripty nasazeny na server a poprvé začít automaticky aktualizovat a získávat informace. Plánuje se zjištění, jak často se aktualizuje village.txt etc.

ThetaVerze pravděpodobně nebude uveřejněna již tuto neděli, nebo pouze opravdu osekaná jednoduchá verze.
 

DeletedUser28785

Guest
smým se zeptat, jestli by se do "plánovaná speed kola" doplnit i speedy z jiných zemí (myslím si, že by to bylo užitečné, než prohledávat všechny země jestli zde poběží nějaký zajímavý speed) a také rozdělení na Bashe, klasické Blesky, Větry atd. ?
 

DeletedUser7045

Guest
na oficiálních stránkách dk cz určitě ne. Na ESS možná. Ale zatím je prioritou cz.
 

DeletedUser28785

Guest
bavíme se zde o ESS, tak navrhuji co by bylo dobré přidat :) Byl bych rád, kdybych nemusel projíždět všechny země, ale jen se mrknul na ESS a viděl bych kdy co začne :)
 
Nahoru