• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Forum velmocí

DeletedUser31103

Guest
No, těch barbarek tu bude za chvíli víc,až to zabalej BÁbovky Se Hlásí ;)
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Strašně moc se směju, vy píšete jak murdci normálně. :king Nechápu jak tu někdo může psát, že se nevyplatí mlátit hráče..A prý že farmit a farmit..

Já vymlátil 10x10 hráče, měl jsem největší off rank a mám. Mám nejvíce bodů, nejvíce vyfarmeno surovin.
Ale píšete tu hlouposti, hráči mají 10 000 vsí, jen z toho že točí barbarky. Nemají ani milion surovin.
Já mám nyní toto.

Lupič (Stříbro - Stupeň 3)
Už jsi ukořistil 2.238.188 surovin!
Další stupeň: Ukořisti 100.000.000 surovin!
Plenitel (Stříbro - Stupeň 3)
Již jsi vyraboval 2.820 X cizí vesnici!
Další stupeň: Vyrabuj 10.000 X cizích vesnic!


Zajímavé je, že neustále mám i největší vojsko.



A co se týče kmenů?
Nevím jak můžete soudit ze začátku kmeny, nevíte kdo tam je u nás, nikoho neznáte, nevíte o nikom. Maximálně tewkara ze s6, passatka a tak, protože ti hrají pod svým nickem již déle, a jsou ostřílení. Ale zrovna Val bych tu nezmiňoval. A hádat či "dohadovat" se a řešit kmeny ze začátku je úplná hloupost.

- souhlas (to bude asi tím, že jimi jsme)



Nikdo ti nevnucuje styl hraní - farmi-farmi, jenom se tu rozjímá, co za styl je pro ne tolik on line hráče co u toho nesedí 24 hodin denně nejlepší...tak, aby bezbolestne dosáhli skvělých výsledků

Jinak ti přeji pěknou hru a blahopřeji k hezkým statistikám 14 dní po začátku serveru....jenom požádám...dej sem přesne od ted za 6 měsíců opět své statistiky a potom teprve hodíme řeč, dříve to opravdu nemá cenu...určitě ti je jasné o čem mluvím ;)
[/SPOIL]

Tak mám takový dojem, že na má slova došlo a je po big offkaři Uličníkovi :)))) Doufejme, že další z tohoto kmene nedopadnou podobně, když zde čtu jejich "silné" příspěvky. ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37320

Guest
[SPOIL]

[/SPOIL]

Tak mám takový dojem, že na má slova došlo a je po big offkaři Uličníkovi :)))) Doufejme, že další z tohoto kmene nedopadnou podobně, když zde čtu jejich "silné" příspěvky. ;)

Dostal BANa za co se mu smeji do ted
 

DeletedUser

Guest
To já vím....nechápu, že mel tolik drzosti se vytahovat úspěchy, když toho dosáhl podvodem....navíc tak okatě tady na sebe upozornoval....jinak dále nechápu jeho řeči o tom, že hrál bez Premia, když mu doted svítí v profilu obrázek a svítí mu tam drahnou dobu, takže to nebylo free premium.
Bez práce holt nejsou koláče, škoda, že to nedošlo navíc ješte našim některým politikům ;)
 

DeletedUser37271

Guest
BASH a jim podobný brzy skončí , jen co se k nim dostane =SB= :D .
:shout
 

DeletedUser19739

Guest
BASH a jim podobní říkáš? Mě SB příde hodně podobný:)
 

DeletedUser37271

Guest
Rozhodně u nás nejsou podvodníci a namachrovanci jako u nich .
Vše ukáže až čas .
A tím tvým RKČ bych si také nebyl jistý
1) Arogantní vedení , tedy , alespoň ti s kterými jsem si psal.
2) Maji dost velké ego

Ještě k BASH - Prý to není kmen o spolupráci , ale něco podobného jako W24W , tam neměli ani fórum a vyhráli jen díky velkému množství hráčů a blbým tajemstvím , zde to bude z BASH podobné , až na to že nevyhrají.
 

DeletedUser19739

Guest
Velké množství hráčů, a co jiného máte vy...
Mluvíš tu o arogantním vedení u nás, a přitom sám máš ego až do nebes.

Máte Rytíře a to je fajn člověk, to se mi na vašem kmenu líbí, abych vám jen nekřivdil, ale jeden hráč kmen neudělá a zbytek? Nic proti vám nemám, neznám vás a proto neříkám, že jste špatní. Ale tvé chování zde mi napovídá, že minimálně ty ano.
 
Nahoru