• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Fotbalová síň

DeletedUser

Guest
LDK vítej v realitě hráček bohatých majitelů. Když můžou, tak proč by nenakupovali. Poslední dobou mi přijde, že daleko více se řídí koncepční práci týmy jako Monako, ManCity, či PSGa Chelsea pořdá je takový hromotluk z porcelánu. Moses a zřejmě nejlepší hráč minulých sezon Mata jsou pravděpodobně na odchodu a i tak tam bude hodně přefouknuto.

Plzeň věděla, že není možné držet Daridu donekonečna a i on musí udělat ve své kariéře krok vzhůru, ale je mi sympatické, že ho nestřelili první nabídce, ale dokázali si spočítat, jak z něj "vytřískat", co nejvíce peněz. Navíc již nyní mají skvělou náhradu v Hořavovi a až nesmyslně mnoho expertů a fanoušků zapomíná na Hanouska, v kterým je taky slušný potenciál.

Bayern rozhodně není tím neohroženým šampionem od Heynkese a už zaškobrtl vícekrát pod Guardiolou. Musí se ještě hodně učit, aby přenesl trenérovy myšlenky, v co nejlepším provedení na hřiště, i přesto očekávám jasnou výhru Bayernu. Chelsea mne vůbec nepřesvědčuje už od zápasu s Aston Villou, kde se doslova strachovala o výhru a následně absolutním a fanouškovsky nekoukatelným betonem na Old Trafford. Zřejmě to opět vypadá na starou Mourinhovu školu, ale bohužel stále mu chybí typy pro tento styl a bojím se toho, že to pohřbí velmi technicky nadané záložníky Chelsea.

To si Manchester United taky myslel před 2 sezonami a hrál nakonec play-off Evropské ligy, jelikož místo něj postoupila Basilej. Schalke není v té nejlepší pohodě, ale podat kvalitní výkon umí a poslední dobou se stalo zvykem, že rumunské celky umí nadmíru potrápit velkokluby a obrat je o body.
Nejlehčí skupinu má dle mého PSG a rozhodně tam měla Plzeň největší šanci na nejlepší výsledek.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Čekal jsem spíš, že se na můj sloh ozve pajclin. :D

Je třeba říct, že fotbal se prostě velmi rychlým tempem vyrovnává a výsledky které by ještě před několika lety nikdo nečekal jsou dnes denním chlebem. Pokud budu brát jenom opravdu ten dnešní chléb, tak Rijeka (Chorvatsko) dokázala vyřadit Stuttgart, Liberec mi zkazil dnes tiket a postoupil přes Udinese, Esbjerg (Dánsko) jdou přes Saint-Etienne, St.Gallen (Švýcarsko) jdou dále na úkor Spartaku Moskva, Rumunská Pandurie hraje právě prodloužení s Bragou.

Takže bych se dělení skupin na lehká/těžká vyvaroval. Je ale fakt, že nejhratelnější skupinu bude mít opravdu PSG a naopak jako nejtěžší vidím skupinu H (AC, Barca, Celtic, Ajax). Plzeň má sice 3 těžké protivníky, nadruhou stranu je to mnohem lepší než los který by vzbuzoval falešné očekávání postupu dál. Ve skupinách LM se nenajde slabý soupeř a i kdyby se Plzeň dostala do skupin C nebo G, tak by to měla hodně těžké. Navíc se na zvučné soupeře opravdu těším, asi víc na souboje s City, protože Bayern jsem minulou sezónu mohl sledovat poměrně dost.
Malkin mě samozřejmě rozesmál, i když jako fanoušek Slavie jeho "předskupinové" očekávání plně chápu. :D
Jenom připomenu 1. osmifinálový zápas EL v minulé sezóně s papírově nejslabším týmem skupiny Steauou skončil prohrou Chelsea 1:0.
Daridův Freiburg teď o víkendu uhrál s Bayernem remízu a já mám vsazeno na vítězství Chelsea s remízou (02), budu věřit tomu, že to tak dopadne.

Co se týče odchodu Daridy a jeho případné náhrady, tak se s tebou ztotožňuju, taktéž i v názoru na ostatní šejkovské kluby a jejich koncepci.
 

DeletedUser

Guest
Kevin Prince Boateng za 12 milionů eur do Schalke. Podle mne jeden z nejlepších hráčů z italské Serie A a ta částka mi přijde hodně nízká.
Jde vidět, že na italský fotbal také dopadla velkou silou krize ...
 

DeletedUser

Guest
Neslyšel jsem o tomto přestupu, ale pokud je to fakt, tak se jedná opravdu o směšnou částku. KPB má cenu rozhodně 2násobnou, možná i vyšší. Divím se, že po něm nesáhnul Arsenal, který opět marně shání posily. Vůbec v Italii se kupují hráči levně - Matri přestoupil za 11 mil. z Juve do AC, když to porovnám třeba s přestupem Torrese, tak rozdíl je opravdu obrovský.
Co mě překvapilo je přestup rumunského obránce Chirichese ze Steaui do Tottenhamu za 8,5 mil., zvlášť v porovnání s přestupem Daridy jsou to nebe a dudy. A to se ještě Plzeň raduje, jaký udělala dobrý obchod. Svědčí to něco o tom, jak na naší ligu pohlížejí v zahraničí, protože Rumunská lgia je zhruba na naší úrovni (dle mě jsme na tom momentálně kvalitou lépe).
 

DeletedUser

Guest
Arsenal je kapitola sama o sobě. Peníze mají, ale Wenger si to zřejmě pořád neuvědomil :D
Boateng v AC neskutečně vyrostl a patří mezi nejlepší střední záložníky, kteří dovezou hru pořádně přibrousit

Podle mne měla Plzeň na stole i lepší nabídky z pohledu financí, ale zřejmě to zúžily na nějaké 3-4 a zbytek záležel na Daridovi, kam by chtěl jít, ale je to jen má spekulace.
Steaua byla loni hodně na očích při utkáních s Chelsea, takže zřejmě tam proběhlo jeho první scoutování. navíc sehnat kvalitního mladého stopera v dnešní době je hodně těžká věc a buď je to o peněžence, nebo o risku. V tomto případě je to bude zřejmě risk.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hodně pěkný zápas Bayern-Chelsea včera, vyhrál asi ten šťastnější nakonec. Chelsea ukázala, že může hrát proti komukoliv. Kromě nevybíravých zákroků Torrese a Ramirese se mi její výkon velmi líbil. Celkem mě to navnadilo na další sledování téhle sezóny. Opravdu krásný fotbal...Nevim, co dalšího k tomu říct. :yes
 

DeletedUser

Guest
Chelsea hrála dobrý taktický fotbal, ale Bayern měl jasnou převahu, ale fotbal většinou nemá logiku a mohlo to klidně skončit výhrou Chelsea. Kolik stačilo? Pár sekund. Myslím, že za takové 3-4 roky to byl z herního hlediska nejzajímavější zápas :)

Nicméně hodně jsem se soustředil na výkony brankářů především v prodloužení a oba za celkový výkon zaslouží absolutorium. Petr Čech doslova stál se svou výškou na dně a držel koráb prošpikovaný dírama and hladinou, aby se nepotopil. Nicméně to co předváděl Neuer, tak při tom mi zůstával doslova rozum stát. V 2. části prodloužení jsem ho prakticky neviděl v brankářském území a jako rozený libero rozehrával míče od půlící čáry. O jeho skvělých výbězích vůči hráčům Chelsea netřaba mluvit. Pokud tohle viděl Johan Cruyff, tak nepochybuji nad tím, že si uvědomil, že jeho idea s 11 hráči v poli nemusí být marná, pokud by měl v kádru Neuera.
Osobně si myslím, že nenapočítám ani 5 golmanů, kteří by něco takového zvládli v takovém zápasu na této úrovni.

To si opravdu zaslouží klobouček :hi
 

DeletedUser19739

Guest
Pánové, nezlobte se na mě, ale nemůže nikdo z vás říct, že byl Bayern lepší.

A stejně tak ani já, ani Malkin a ani nikdo jiný nemůže říct, že byla lepší Chelsea.

Zápas byl naprosto vyrovnaný, a jelikož výsledek skončil na penalty, tak vyhrál ten šťastnější, jako vždycky při penaltách. Bayern měl štěstí, že k poslední penaltě se postavil Lukaku, který, pravděpodobně kvůli málo skušenostem zahrál pencli dosti laxně a vůbec né dobře.

Ale když bych měl zápas schrnout, v základní době měl Bayern možná územní převahu a lepší držení míče, ale co se týče šancí tak byla lepší CFC a Bayern tahal za kratší konec. A nezlobte se na mě, v první půli prodloužení byla Chelsea JASNĚ lepší, a to i přesto, že hrála o deseti. V první půli prodloužení podala heroický výkon a i slepec by viděl, že Bayern prostě přehrála, vždyť i gólové šance měla asi 4... Nadruhou stranu, druhá půle prodloužení... to byli nebe a dudy, Bayern byl v druhé půli asi o tolik lepší, o kolik CFC v té první...

Zápas se hrál vyrovnaně, nebyl lepší nikdo, prodloužení si tými rozdělili na půl takže zas naprosto vyrovnané a penalty.... se počítat nedají, tam vyhrál prostě ten šťastnější...
 

DeletedUser34317

Guest
Když byla lepší, proč nevyhrála? :)

Jinak Nitramo, viděl jsi zápas, když ještě Neuer chytal za Schalke 04 a hráli myslím osmifinále LM doma proti M. United? Tam měl jeden zákrok lepší než druhý a to toho ještě k tomu chytil tolik střel, jako hokejovej brankář, si pamatuju na ty ksichy hráčů United, nemohly tomu věřit :D Pro mě je prostě Neuer momentálně světová jednička mezi brankáři, navíc je ještě relativně mladej a má cca 10 let ještě před sebou.
 
Nahoru