• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Fotbalová síň

DeletedUser16561

Guest
Prečo nevyhrala ??

Chýbalo šťastie ;)
Ťažko povedať čo respektíve kto je zodpovedný za prehru. Ja som ťažko znášal gól pár sekúnd pred koncom predĺženia. Hráči sa už zrejme videli na oslavách a podcenili poslednú akciu. Myšlienkami boli už niekde inde.
Pri penaltovom rozstrele som zasa nepochopil prečo nechal José kopať piatu penaltu dvadsať ročného chlapca. Mohol ho postaviť na prvú, alebo druhú. Ale na penaltu pri ktorej bolo jasné, že ak nedá tak prehrajú určite nie. Tam mal byť niekto skúsenejší. Lukaku mal určite nervy a stres a to zahralo veľkú rolu v tom ako tú penaltu kopol.
Nevadí , stálo sa čo sa stalo a v sezóne môžeme vyhrať toho ešte veľa. Navyše Lukaku je veľmi mladý hráč, takže môže toho ešte v budúcnosti v drese CFC veľa dosiahnuť, potenciál na to určite má.
 

DeletedUser16561

Guest
Máme za sebou žreb 3. kola Capital One Cup.

Dnešný ligový zápas Liverpool vs. Manchester United bude mať svoju reprízu v tomto pohári. Bude úspešný znovu Liverpool ?

Chelsea dostala Swindon Town čo si myslím je veľmi ľahká prekážka. Nemyslím si, že dokážu CFC potrápiť.

Ďalšie vyžrebované dvojice:

[SPOIL]
Manchester United - Liverpool
Sunderland - Peterborough United
West Ham United - Cardiff City
Manchester City - Wigan Athletic
Burnley - Nottingham Forest
Newcastle United - Leeds United
Southampton - Bristol City
West Bromwich Albion - Arsenal
Swindon Town - Chelsea
Tranmere Rovers - Stoke City
Watford - Norwich City
Aston Villa - Tottenham Hotspur
Hull City - Huddersfield Town
Leicester City - Derby County
Birmingham City - Swansea City
Fulham - Everton

[/SPOIL]
 

DeletedUser19739

Guest
Když byla lepší, proč nevyhrála? :)

Jinak Nitramo, viděl jsi zápas, když ještě Neuer chytal za Schalke 04 a hráli myslím osmifinále LM doma proti M. United? Tam měl jeden zákrok lepší než druhý a to toho ještě k tomu chytil tolik střel, jako hokejovej brankář, si pamatuju na ty ksichy hráčů United, nemohly tomu věřit :D Pro mě je prostě Neuer momentálně světová jednička mezi brankáři, navíc je ještě relativně mladej a má cca 10 let ještě před sebou.

Octopusi, napřed si příspěvek přečti, klidně dvakrát, a pak teprv něco říkej.
V nejmenším ale doopravdy ani v nejmenším bych si nedovolil tvrdit, že Chelsea byla lepší, protože prostě nebyla. Ale ani Bayern nebyl. Napsal sem to mylsím dost jasně, a napíšu to znova, zápas byl zaprvé naprosto krásný, a zadruhé naprosto vyrovnaný... rozhodla náhoda.
 

DeletedUser34317

Guest
Však já ti to neberu :D Kdyby tam ale byl ještě Heynckes, to byl byl nášup, Bayern zatím hraje tak o třídu níž jak minulý rok, snad si brzo Pepeho styl sedne a zase budou demolice :)

Malki, jasně že fandím Live, MU nehraje pod Moyesem tak dobře.
 

DeletedUser19739

Guest
Kdyby byli v zadečku ryby a všichni to známe dál....

Ale já osobně jsem odchod Heynkese (takhle?) nepochopil, Guardiola měl úspěchy s Barcou, to ano, je to parádné trenér, to ano, ale aby k němu odcházel tak famózní trenér.... to nebylo dobře.
A ať mi nikdo neříká, že Bayern myslel na budoucnost, protože to je blbost....
 

DeletedUser

Guest
Na ten zápas nejde zapomenout. Ihned poté se vyrojily spekulace, že půjde do ManU. Včera měl také pár dobrých zákroků, ale ta jeho hra libera byla famozní.

Náhoda bych tomu neříkal. Chelsea hrála dobrý taktický fotbal, který okřenila vyloženýma šancema, ale Bayern měl převahu a nebýt Čecha, který se více zapotil, tak by k penaltám, ani nemuselo dojít.

Heynkes oznámil, že to je jeho poslední rok na trenérském křesle a Bayern se podle toho zachoval. Když už Heynkes začal váhat, zda-li je to jeho poslední sezona, tak už bylo pozdě ...
 

DeletedUser19739

Guest
Jak už se tu řeklo spoustukrát, Čech měl skvělé zákroky, ale Neuer taky, takže to klidně mohlo skončit 4:1, jenomže klidně z jakéhokoliv pohledu.

A Nitramo, ruku na srdce, vyrovnat 6 vteřin před hvizdem, není tohle taky trochu štěstí?


Nicméně já sem tou náhodou směřoval na pokutové kopy, a ty jsou náhoda vždy.
 

DeletedUser

Guest
Fotbal nemá logiku, takže to mohlo skončit všelijak.

O štěstí také můžeme říct, že ji měla Chelsea, jelikož mohla inkasovat dávno předtím.

Jinak Libor Kozák míří do Adton Villy. To se nám ta česká kolonie v PL pěkně rozrůstá :)
 

DeletedUser34317

Guest
Na ten zápas nejde zapomenout. Ihned poté se vyrojily spekulace, že půjde do ManU. Včera měl také pár dobrých zákroků, ale ta jeho hra libera byla famozní.

Náhoda bych tomu neříkal. Chelsea hrála dobrý taktický fotbal, který okřenila vyloženýma šancema, ale Bayern měl převahu a nebýt Čecha, který se více zapotil, tak by k penaltám, ani nemuselo dojít.

Heynkes oznámil, že to je jeho poslední rok na trenérském křesle a Bayern se podle toho zachoval. Když už Heynkes začal váhat, zda-li je to jeho poslední sezona, tak už bylo pozdě ...


A taky mi ukaž, jakej brankář má odvahu jít ve finále Ligy Mistrů na penalty :D Jsem docela čuměl.

_______

Fotbalisty Liverpoolu posílili obránci Mamadou Sakho a Tiago Ilori. Třiadvacetiletý francouzský reprezentant Sakho přišel z Paris St. Germain za 18 miliónů liber (asi 545 miliónů korun), dvacetiletého Iloriho anglický celek koupil ze Sportingu Lisabon za sedm miliónů.

Sakho je podle mě dost dobrý nákup, na toho Iloriho jsem zvědav, neznám ho :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser19739

Guest
Já jsem zas zvědav, co vypline z přestupu Ozila do Arsenalu:)

Že by se ten frantík konečně odhodlal? Ačkoli je to hlavní konkurent mého oblíbeného CFC, tak mám kanonýry celkem rád, přál bych jim tak pěknou posilu, uvidíme co z toho vypline:)
 
Nahoru