• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Fotbalová síň

DeletedUser38519

Guest
Proč by to mělo být na kudlu? Byl hráč Arsenalu, pak přestoupil, a teď je hráč United. Na kudlu by bylo, kdyby gól úmysleně nedal, ale to, že momentálně hraje za svůj současný klub proti všem je jediné dobře a to že se s tím fandové Arsenalu neumí vyrovnat jak by měli, to je věc druhá a zcela váš problém.

nebudu to tady rozebírat, každý to má z jiného pohledu... včera se zachoval jako idiot vůči Wengerovi, který ho vychoval a udělal z něj to, co je teď a na tom mi nemůžeš vytknout nic, že fanoušci se nevyrovnají, to není problém mě ale těch v Anglii, vůči Wengerovi to byl prostě hnus a bohužel neřeknu kdyby on byl jedinej, ale těch žoldáků je víc.. Nasri, Clichy, Adebayor a můžu pokračovat...
 

DeletedUser19739

Guest
Máš pravdu, odchází jich hodně. Tak kde asi bude zakopanej pes? Nemůže to být náhodou problém Arsenalu?

A taky, nemůžeš říct, že je někdo idiot, když přestoupí. Kdybych já byl na jeho místě, taky bych přestoupil, tenkrát ještě v Arsenalu neměl dokonce ani LM jistou, podmínky neměl tak dobré jako v jiných klubech... Kdyby se takto vyjadřovali fandové všech klubů, ze kterých odešel někdo dobrý, tak by každá internetová diskuze o sportu stála za starou bačkoru.
 

DeletedUser38519

Guest
už jsem jen z toho neštastnej, Arsenal nemá na to aby koupil 3-4 hvězdy a proto se to buduje vždycky kádr a jak píšeš je pochopitelné že někdo odejde,protože chcou hráči výsledky,tituly a takhle. Nepochopil jsem například přestup Alexe Songa do Barcelony a bohužel takových je víc jak jsem už psal. Ale teď poprvé cítím tento rok, že by se něco vyhrát mohlo, přišel Ozil a nikdo neodešel tak uvidíme, každopádně si myslím že tento rok to bude boj právě mezi Arsenalem a Chelsea.
 

DeletedUser19739

Guest
Prosimtě, hlavně mi neříkej, že Arsenal nemá peníze.
On je má, možná si nemůže dovolit to co City, PSG, CFC a podobně, ale peníze rozhodně má, jen je nechce dát...
 

DeletedUser38519

Guest
Nemá na to aby si dovolil za jednu sezonu dovést 3-4 hvězdy, jak jsem psal... tak naopak jak City, Chelsea a další boháči můžou
 

DeletedUser16561

Guest
Arsenal určite o titul hrať nebude, ešte chvíľu bude prvý a už bude klesať dole. Také 4 - 5 miesto je pre Arsenal už pripravené. ;)

1. Chelsea
2. City
3. United
4. Liverpool alebo Arsenal (skôr Liverpool)
 

DeletedUser38519

Guest
uvidíme, každopádně jsem rád, že i na DK je dobrá konverzace o PL :)
 

DeletedUser34317

Guest
Arsenal určite o titul hrať nebude, ešte chvíľu bude prvý a už bude klesať dole. Také 4 - 5 miesto je pre Arsenal už pripravené. ;)

1. Chelsea
2. City
3. United
4. Liverpool alebo Arsenal (skôr Liverpool)

Kde bereš takovou jistotu? :D Já teda nejsem fanoušel Arsenalu, ale tohle tvrdit je blbost, můžu taky říct, že Chelsea nebude hrát o titul :)
 

DeletedUser19739

Guest
Můžeš, můžeš dokonce říct že titul vyhraje Crystal Palace. Nejsem si jist jestli na tomto fóru, ale v této zemi zatím ještě máme svobodu slova, takže můžeš říct co chceš, ale zatím to vypadá, že pravda to není. Navíc teď má Chelsea lehké soupeře, které by měla porazit, takže si myslí, že na silvestra budem první.
Nadruhou stranu, netroufnu si ani odhadovat, jak to bude vypadat na konci sezony:)
 
Nahoru