1. Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

  » Vytvořit účet na fóru

Událost Halloween 2017

Téma v sekci 'Archiv oznámení' založené uživatelem Kozmicz, 27. říj 2017.

Sdílet tuto stránku

:
Uzavřeno pro další odpovědi.
 1. Kozmicz

  Kozmicz Administrátor Divoké kmeny - Tým Administrátor

  Registrace:
  19. úno 2008
  Příspěvků:
  4.276
  Obdržená poděkování:
  682
  [​IMG]
  Vážení hráči,

  strašidelné oslavy Halloweenu klepou na dveře! Divoký havran vám umožní je oslavit s námi a po omezenou dobu vám dá k dispozici tajemnou hrobku, kde můžete otevírat jednotlivá okna a získávat tajemné předměty nápomocné ke hře.
  Událost začíná 31. října od 15:00 a končí 4. listopadu v 15:00.

  [​IMG]

  Než si však budete moci jednu položku vybrat, zamíchají se a skryjí za zavřenými okny. Nyní si budete moci vybrat jedno okno tajemné hrobky, které otevřete a získáte ukrytou odměnu. Každých 24 hodin budete mít možnost otevřít zdarma jedno okno a po uplynutí 12 hodin dostanete další volnou volbu, kterou však můžete využít jen do doby, dokud se časovač 24 hodin nenaplní.

  Vedle klasických položek do inventáře jsou zde ještě tři speciální havranní odměny, které můžete získat. Ty jsou také zobrazeny na liště pod bannerem. První vám umožní otevřít bezplatně další okno. Druhá vám okamžitě odhalí jedno náhodné okno, takže uvidíte, co se pod ním skrývá, ještě předtím, než okno otevřete, a třetí vám automaticky zdvojnásobí vaší příští volbu. Myslete však na to, že všechny speciální odměny se automaticky použijí pro příští výběr. Dokonce se přenesou i do dalšího dne, pokud po jejich zvolení nebudete hned otevírat nějaké okno. Jejich použití tak volte moudře!

  Jakmile otevřete všechna okna, musíte buď počkat, až vyprší počítadlo v pravém horním rohu, nebo můžete otevřená okna doplnit. Pozor však na to, doplníte stejnou sadu položek a nebudete mít žádný další volný výběr do uběhnutí časovače. Položky se navíc vymění jen do doby, dokud časovač také neuběhne.

  Přejeme vám hodně štěstí, které vám náš divoký havran může v těchto deštivých dnech přinést.


  Váš DK Tým

  [​IMG]
   
  Naposledy upraveno: 27. říj 2017
:
Uzavřeno pro další odpovědi.