• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hlášení chyb & chybějících informací

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
U popisu jednotek "beranidlo" a "katapult" je uvedená rychlost "0" (TK to nemá, zbytek jsem neprocházel. TK tam má 50)
 

DeletedUser

Guest
Děkujeme moc hasys:) Tato chyba se navíc vyskytla u více jednotek, ale už je to opraveno:hi
 

DeletedUser32355

Guest
prozba

Ahoj
Když se přihlásím na DK tak mám na stránce novou lištu na ovládání nová grafika a překryla mi tu starou a na té nové nemám mapu.Můžeš mi pradit jak to mám udělat abych se dostal na mapu a nebo jak se mám te nové lišty zbavit.Děkuji ahoj
 

DeletedUser

Guest
na strance: http://wiki.divokekmeny.cz/wiki/Time_End
se pise: "Time end je doba na uzavření světa. Na S4 doba uzavření světa byly 2 týdny. Během této doby lze útočit."

...doba byla 2 týdny.

na Vasi predchozi strance je zmineno pravidlo 300.000.000 bodu pro "nove" svety. Myslim, ze by bylo prinosne tam i uvest, ktere svety se povazuji za "nove"
 

DeletedUser

Guest
Chybu jsem opravila, moc děkujem za nahlášení. Ohledně zmínky nových světů to uděláme. Je to dobrá poznámka.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru