• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hlavní úkol - Plenění; Do zbraně

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
Ahoj,

potýkám se s problémem, kdy nemůžu dokončit úkol Plenění; Do zbraně.

(Hraji na casualu 9)

  • Pokud povoláš domobranu, můžeš tím svolat místní obyvatele, aby ti pomohli bránit své domovy a odrazit nepřátelský útok. Chceš-li povolat domobranu, jdi do selského dvora a svolej své vesničany do obrany. Odvolání vesničanů od jejich každodenní práce bude mít na určitý čas negativní vliv na produkci surovin.
  • Přejdi do selského dvora a svolej domobranu.​
Úkol jako takový splníme tím, že klikneme na selák, dáme svolat domobranu. Následně na nás vyskočí informace ohledně selského domova, máme opětovně možnost svolat domobranu, tentokrát už doopravdy.

Bohužel, z důvodu přesunu vesnice a následného dobytí dalších vesnic pro mne není možné úkol splnit, ani formálně odkliknout a nepřivolat domobranu, ačkoliv tak to normálně funguje.

Dá se toto nějak obejít? Jedná se o chybu?
  • Protože vzhledem k tomu, že ani při 1 vesnici domobranu reálně nepřivoláme, tak se domnívám, že by mělo být schopné úkol dokončit i s více vesnicemi a jedná se tedy o chybu.

Díky za odpovědi.

Chobot.
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
764
Ahoj, tak v tomto případě asi nezbyde nic jiného, než napsat ticket a podíváme se na to.
Pokud ti hra neumožňuje kliknout na svolání, tak není jiná možnost.
 
Nahoru