• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hokejová síň

DeletedUser16561

Guest
Nie je jediný čo v Bostone už skončil. :)

Jasné, že poďakovali. Slušnosť to káže. :cool
 

DeletedUser

Guest
Přes Schneidera to bude mít hodně těžké, i když nic není nemožné. ;)

Jsem zvědav, jestli si Jersey ponechá pro příští sezonu všechny 3 golmany (Hedberg, Brodeur, Schneider) ...
 

DeletedUser16561

Guest
Michal Handzuš podpísal s Chicagom novú zmluvu na ďalšiu sezónu. Fantastické ! :)
 

DeletedUser16561

Guest

Jeden z najlepších útočníkov nie len v Rusku, ale aj zámorskej lige NHL Ilya Kovalchuk ukončil po 11 rokoch svoju kariéru v NHL. Rozhodol sa pre návrat do Ruska.
V roku 2010 podpísal s klubom New Jersey Devils najdlhší kontrakt v histórii NHL. Zmluvu s diablami podpísal na dlhých 15 rokov a to v hodnote až 100 000 000 dolárov !! Prešli tri roky a táto zmluva je minulosťou.

 

DeletedUser

Guest
Hehe...Původní smlouva byla dokonce na 17 let, až po revizi ze strany vedení NHL došlo ke zkrácení na 15. Každopádně předpokládám, že Ilja dostane nemalou část z tohoto kontraktu vyplacenou a rozhodně na tom neprodělá. Nabízí se hned několik otázek. Jsou opravdu dlouholeté smlouvy výhodné a je to správná cesta? Budou do KHL přestupovat i další velké hvězdy nebo Kovalčuk zůstane jen kapka v moři? A byla dřív slepice nebo vejce? (to je pro mě zcela nejzásadnější otázka) :D
 

DeletedUser16561

Guest
Ja mám veľmi rád KHL. Takže ma poteší ak tam príde viac hviezd . Ale to asi nebude.

Najradšej by som ho videl v jednom tíme po boku Sašu Radulova, Morozova a Mozjakina. To by ma potešilo a sledoval by som snáď každý ich zápas. :cool
 

DeletedUser

Guest
Platový rozpočet bude Kovalčuk snižovat i nadále, ale pouze 250 000 dolary, ale nevím po jakou dobu. Kovalčuk byl sice oporou, ale Devils se to v současné době i hodí, jelikož mají nějaké finanční problémy a každý dolar dobrý. Naopak budou litovat promarněné 1.volby v draftu, o kterou přišli za obcházení pravidel s jeho "moster" smlouvou a hráčů (Parise, Clarkson), které pustili, aby měli volné místo pod platovým stropem, jelikož tam zasahovala Kovalčukova smlouva a přitom by v současném kádru mohli hrát klíčovou roli.

Tak v poslední kolektivní smlouvě dostaly tyto kontrakty jisté hranice. Kluby můžou podepsat hráče z cizího mančaftu na max. 7 let a vlastního na 8 (Pokud se mýlím, tak mne opravte.Nejsem si jistý tou délkou). Navíc jsou % omezeny výkyvy mezi 2 po sobě jdoucíma sezónama, tak mezi prvním a posledním rokem kontraktu. Tím pádem došlo k lepšímu uplatnění platových stropů, kdy nebudou tak lehko obcházeny a budou férovější.

Tak jediný Kovalčuk a ještě v náznacích Ovečkin dávali na vědomí v době výluky, že mají případný zájem hrát v KHL. NHL má stále svou prestiž a podle mne stále je snem mnoha kluků. Jediným probléme jsou někteří Rusové a někteří hráči z bývalého Sovětského bloku, jelikož v KHL působí mnoho tradičních značek, kterým fandili od mala, tak je to i pro ně někdy větší prestiž než NHL. Znatelně jde tento trend vidět na draftu, kdy se čím dál více klubů zdráhá sáhnout po mladíkovi z této oblasti. Kovalčuk bude touto formou podle mne jen tou kapkou v moři, ale větší úbytek hvězd formou, že do NHL nebudou mít vůbec zájem jít (viz Kuzněcov) a KHL si tak vychová veké hvězdy pro svůj lesk.

Pro mne je KHL zatím hodně nezajímavá soutěž, i když výsledky Lva jsem si sem tam prohlídl. Dokud na těch letištích nebudou přistával Boeingy, nebo to nezmenší, tak to nemá ten správný náboj. Podporuji myšlenky současného vedení této ligy aspoň na snížení maximalní velikosti hříště na skandinávské podmínky, což by mohlo mít velmi pozitivní vliv na koukatelnost ;)
 

DeletedUser16561

Guest
Dnes nám začína nový ročník KHL. Máte svojho favorita ? :cool
 
Nahoru