• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hokejová síň

DeletedUser16561

Guest
Zajtra je druhé výročie úmrtia nášho kapitána Pavla Demitru.
Stále mi je smutno keď si na to spomeniem. Paľa nám už nenahradí žiadny iný hokejista. Do dnes pamätám na jeho góly. Hlavne ako rozhodol zápas vo Vancouri proti Rusku.
Nikdy nezabudnem na jeho oslavy gólov.

Bol to veľký hokejista !
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16561

Guest
Bratislava uvidí tohtosezónny Zápas hviezd Kontinentálnej hokejovej ligy.
Pôvodne mala podujatie 11. januára 2014 organizovať Praha, ale pre problémy s halou sa prestížne podujatie uskutoční v Slovnaft Arene v Bratislave. Oficiálne by to malo vedenie Kontinentálnej hokejovej ligy potvrdiť v najbližších dňoch.

Ešte je skoro na to aby som s určitosťou potvrdil, že sa tohto zápasu zúčastnim. Avšak určite by som chcel.
Vidieť na vlastné oči najlepších hráčov pôsobiacich v KHL musí byť skvelý zážitok. Verím, že sa mi podarí na zápas dostať.

A čo Vy ? Chceli by ste si to pozrieť priamo na štadióne, alebo si to radšej pozriete z tepla domáceho prostredia ?
 

DeletedUser37264

Guest
No, ja som mal ísť do Prahy... Strašne ma to naštvalo aj keď som Slovák, prajem nám to, ale bohužiaľ, do Bratislavy sa ísť nechýstam nejdem... :) (Dôvody, Určite drahšie lístky ako v Prahe aj keď to je možno určené "vyššou" mocou... )
 

DeletedUser

Guest
Pražský klub je vybudován uměle a bez jakýkoliv tradic. Bude trvat ještě pár roků než si vybuduje aspoń nějakou stabilní diváckou podporu.
Kdežto Slovan je mezi slovenskými kluby pojem. Nesleduji moc KHL, a tudíž ani detailněji některé jejich kluby, ale co si pamatuji, tak Slovan lístky většinou dražil, jaký byl zájem. I díky tomu zřejmě jsou ceny takto vysoké,a přesto je často vyprodáno.
 

DeletedUser16561

Guest
Slovan Bratislava - Čeljabinsk
6:5(1:3, 2:1, 3:1)

Slovan dnes prvykrat v aktualnej sezone ziskal na domacom lade plny pocet bodov. Nadherny zapas ! Slovan dvakrat v zapase prehraval uz o 3 goly, napriek tomu sa nevzdal a dokazal zvitazit. Hraci Slovanu ukazali, ze hokej hraju srdcom !

V utorok caka Slovanistov dalsi tazky zapas. Na domacom lade privitaju HC Lev Praha. Rozhodne to bude velmi zaujimavy zapas. Mame sa na co tesit.
 

DeletedUser16561

Guest
Nemecky pohar 2013

-
miesto podujatia Mnichov
- priprava na ZOH 2014 - Slovensko na tomto malom turnaji odohra zapasy proti vyberom USA, Nemecka a Svajciarska

Nominacia reprezentacneho trenera na tento turnaj:

Brankári: Ján Laco (Donbas Doneck, KHL), Rastislav Staňa (CSKA Moskva, KHL)

Obrancovia: Marek Ďaloga (HC Pardubice, ČR), Kristián Kudroč (Sibir Novosibirsk, KHL), Branislav Mezei (Viťaz Podoľsk, KHL), Peter Mikuš (HK Hradec Králové, ČR), Michal Sersen (Slovan Bratislava, KHL), Tomáš Starosta (Jugra Chanty-Mansijsk, KHL), Ivan Švarný (Medveščak Záhreb, KHL), René Vydarený (HK Hradec Králové, ČR)

Útočníci: Milan Bartovič, Michel Miklík, Juraj Mikúš, Branko Radivojevič, Andrej Šťastný (všetci Slovan Bratislava, KHL), Marcel Hossa (Dinamo Riga, KHL), Dávid Skokan (Slavia Praha), Rastislav Špirko (Spartak Moskva, KHL), Tomáš Surový (Dinamo Minsk, KHL), Marek Svatoš (HC Košice), Ján Sýkora (HC Plzeň), Tomáš Sýkora (HK Poprad), Radoslav Tybor (HC Pardubice, ČR), Tomáš Záborský (Salavat Julajev Ufa, KHL)

Bude sa nam darit ? Vyhrame to ? Sancu urcite mame, tak drzme palce a tesme sa z uspechov nasich hokejovych hrdinov !
 

DeletedUser23979

Guest
Naši jsou Češiiiiii :).....

Já tam český výběr nevidím :)....

Teda pokud jsem pořád na CZ verzi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Tak mne napadlo, je tu vlastně nějaký skalní fanoušek nějakého extraligového teamu, který by pravidelně navštěvoval zápasy svého teamu? :)
 

DeletedUser34317

Guest
Já ne a v hokeji určitě ne :D HC Mountfiel Hradec Králové není Hradecký tým a tudíž nemám potřebu se na to dívat :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Tak Češi se v Rusku předvedli. Jsem zvědavý na OH, kdo myslíte, že dosáhne v hokeji na zlato?
 
Nahoru