• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Html/css

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
já to mám jako aplikaci blueboardu (stejnak jako ankety, vkaz na mail, ...) :D:yes;)
 

DeletedUser

Guest
tak to jo. Já blueboardu nikdy nevěřil a nikdy nebudu. Je to laciná aplikace a nevidim jí do zdrojáku. Nejlepší je spolehnout se na sebe.
 

DeletedUser

Guest
tjn - hlavně mi vadí ta reklama - ale nějak se živit musej mno :)
zatím je to pro mě jediná možnost - časem se mi snad povede něco vlastního, ale prozatím by to bylo z poloviny nefunkční a vzhled totálně na nic :D
 

DeletedUser

Guest
hlavní je obsah. :D ale i desing. když to na prvý pohled nevypadá dobře, čtenář prostě odejde..
Já sem se hlavně naučil že stránky bez nejakých bohyblivých prvků sou hrozné a nudné.
Tak tam něco pak přidej. Jo a jak si na tom teď?
 

DeletedUser

Guest
zatím sem se sekl na css pozicování - např. když do style css nastavím:
[SPOIL]#x1 {float: left; left:0px; width: 120px;}
#x2 {left: 130px}[/SPOIL]
- tak ikdyž má být mezera 10px lepí se to hned na sebe :(

Zítra dám přesný výpis kódu + screen - dneska už nemám čas a ještě musím dělat něco do školy :D;)
 

DeletedUser

Guest
Takhle se to nepíše. Pokud je máš vedle sebe, tak "margin-left:10px;" Absolutní pozicování na webu moc nefandim. Pokud už to tedy chceš absolutně pozicovat, pak ti tam chybí "position:absolute;"
 

DeletedUser

Guest
No když je nebudeš chtít absolutně pozicovat, tak ho dáš v kódu tak, aby byl vlevo, oba obalíš do jednoho divu a tomu druhému dáš právě "margin-left:10px". Jinak už mám pro tebe dodělaný ten banner na 3 části :)
 

DeletedUser

Guest
jé tak to dík moc :yeah:yes;)

//EDIT:

tak sem zkusil to margin left a nic :pardon
Výpis kódu:
[SPOIL] <style type="text/css">
#lista {float: center; text-align: center; width: 100%; height: 73px; top: 0px; background-color:#afeeee; background-image: URL('lista new.png');}
#leve-menu {float: left; text-align:center; width: 120px; top: 81px; left: 0px; background-color: #f0ffff;}
#hlavicka-menu
#obsah-menu
#paticka-menu
#obsah {float: center; top: 100px; margin-left: 8px; left: 128px;}
</style>[/SPOIL]

Screen:
[SPOIL]
xxx.jpg
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mám otázku jak si udělal menu??
a vedeš si s tím dobře.. Já oproti tobě sem NULA :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru