• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

InnoGames TV - Diskuze

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Jak se vám líbí druhý díl InnoGames TV? Uvítali by jste české titulky?
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Možná jsem nějakou část přehlédl, protože jsem si to pouštěl tak nějak různě, ale když teda vezmu můj pocit:
České titulky samozřejmě být měly - myslím, že by se našli lidé, kteří by se o ně postarali, jen to chce chtít...
K obsahu - šlo mi hlavně o to TW2 - o zúčastněných lidech a výsledcích jednotlivých osob jsem se nedozvěděl vůbec nic. A mohli vyzpovídat daleko víc CM a zařadit do videa jejich názory. Takhle mi znovu přišlo, že i v té části o speedu dominovali zaměstnanci Inna. A o TW2 jako takovém se tam člověk nedozvěděl vůbec nic - třeba jak nějaké bitvy proběhly apod. Je sice pěkné, že všichni se rádi sešli, ale to lidi, kteří nebyli účastníky, určitě nezajímá tolik - ti by uvítali právě nějaké konkrétní, zajímavé příhody ze hry a vědět, kdo vůbec hrál.
Abych toto téma nějak odlehčil, musím říct, že si o nastavení speedu mohli říct autorovi nejlepších nastavení, ale svou neúčast na tomto projektu přežiji :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
CM se ve videu neobjevovali, neboť hráli z domova, po celém světě a nebylo tak možné zachytit jejich dojmy.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Dobře, ale i tak: Dojmy určitě zachytit šlo - v písemné formě nebo jako nahrávky komunikace přes skype...
A popisy konkrétních bojů, výsledků a účastníků tam chyběly :(
 

DeletedUser34586

Guest
Ano,určitě bych uvítal české titulky,a myslím že i spousta dalších hráčů :hi
 

DeletedUser34586

Guest
Já myslel,že budete dělat české titulky ke všem videím teda :(
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
České titulky jsme připravili k části videa o Divokých kmenech, ale bohužel InnoGames zatím asi nemá titulky ke všem částem, proto je tam nevidíme. :(
 

DeletedUser40698

Guest
Titulky pořád nejsou?

A další dotaz. Proč to sem to letošní březnová epizoda byla vložena s denním zpožděním?
Chtěl jsem vyzkoušet tu beta verzi elevenar a ejhle co mi vyskočilo po zadání nalezeného klíče [SPOIL]Beta Key Invalid

The beta key usage count has exceeded.

[/SPOIL]
a když jsem se podíval na youtube tak jsem zjistil, že video bylo zveřejněno už včera.
Tak bohužel, betaverzi si nevyzkouším.:shock
 
Nahoru