• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

IX. Oficiální sraz - Olomouc, 23.4.2016

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser32004

Guest
I já se přidávám k poděkování organizátorům, také jsem si sraz užila na plné pecky :) - po cestě domů mně napadlo, že příště by se mohly soutěžní discipliny obohatit třeba o pojídání knedlíků na čas, tam bych rozhodně taky měla šanci zabodovat :D
 

DeletedUser32004

Guest
Ovocné by nediskriminovaly vegetariány, tak by byly vhodnější. Ale za mně by to klidně mohly být knedlíky s překvapením, nejspíš bych je v rámci soutěže spolykala dřív, než bych si stihla zjistit, čím byly plněné :D
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Takto : doba příjezdu domů je 23:10. Pro upřesnění - ta poslední fáze cesty je vždy nejobtížnější, obzvláště, když křehká dívčina má dvouhlavou sekérku, která neunikne nikomu ze zraku a po cestě od tramvaje jsou ještě 2 restauračky...

Takže za moji maličkost - atmosféra SUPER, nálada SKVĚLÁ, výběr místa a podniku BÁJEČNÝ....ráda jsem viděla jak staré, tak i nové tváře.... :yes:yes:yes:yes
Mým "top kořením" srazu byl již podruhé LINTEO.... :yes :kissing
Nemohu opomenout i další jako JAXihO a další tváře DK Teamu - především vždy pozitivní ASETA, ráda jsem viděla zas po dlouhé době Žabku, NAVIho :heart, Pavouček moc potěšil svojí přítomností,... RUNDENE...polepši se - málo vydržíš :D
LAMY překvapil :yes:great, ZELÍ zklamal :mocking... RYSATO - super,... velmi ráda jsem poznala Landoru :yes;)
Jste báječná parta, se kterou je vždy sranda a dokážete člověka navnadit i povzbudit...

Mé nejsrdečnější díky patří opět Kozmiczovi a Janičce (což je človíček s nadmírou elánu a s takovou chutí do života, kterou by mohla z fleku prodávat a myslím, že její úsměv a smích se vryl všem účastníkům do paměti - mně osobně tedy rozhodně ano)

Díky moc všem hráčům...... hrajujá, Olda22, "Medvedík" (však on ví :) ),...dále mi neslouží paměť...moc se omlouvám... :blush bylo nás mnoho...
Překvápko byla Jolinar s doprovodem :)))),mé díky patří především Shedd, který se opět odvážil se mnou sdílet pokoj a speciální díky patří hráči Přemeček :rose

Človíčkové - jela jsem na sraz si to užít a to do nejdrobnějších detailů splnilo mé očekávání...

Za nej okamžik bych asi ohodnotila společné focení, při kterém jsme v centru Olomouce zastavili dopravu:rofl
Hlásím, že nikdo dle mých informací nebyl ani zraněn, ukřižován ani hospitalizován a ani se nikdo nepodrobil právu útrpnému (škoda :D :D :D )
Srazík by opět skvěle organizován a s nadšením již očekávám další ročník tohoto úspěšného "face to face session"...

PS: Safriš - poslední slova se mi vymazala :(((((
Takže to zkrátím - prostě všem patří OBROVSKÉ DÍKY !!!
Kvítek
 

DeletedUser23702

Guest
I já se přidávám k poděkování.Bylo to super.Kvítku zaber ty PB na 46 :-D.Jinak já tam byl s medvědem a neonkem pokud pamatuješ.
Díky kozmicz za vysvětlení mých otázek ohledně nevhodných názvů :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser843

Guest
Zraz sa skutočne vydaril, bola tam vynikajúca atmosféra, hráči boli super, celkovo samí príjemní a usmievaví ľudia, dobre som sa zabavil, pokecal si a oddýchol :)
Vďaka všetkým, čo sa postarali o organizáciu a zábavu, DK tímu a hlavne Kozmimu, ktorý to veľmi dobre zorganizoval a všetkých rozosmial s "Denníčkom upoceného supporťáka", to bola sranda :rofl
Olomouc je super mesto, cítil som sa tam fajn, no a tá cena za tequilu ma príjemne prekvapila :D
Všetkých pozdravujem a teším sa už teraz na ďalšie stretnutie, ahojte :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
... velmi ráda jsem poznala Landoru :yes;)
Jste báječná parta, se kterou je vždy sranda a dokážete člověka navnadit i povzbudit...

Kvítek
Kvítku, setkání s Tebou bylo skutečně velmi příjemné ;)
V sobotu jsem už bohužel nemohla dorazit, ale i tak ten pátek s valnou částí DK týmu stál za to :cool
Těším se na příště ...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru