• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser33829

Guest
Koukám že jsem ani nejmenoval a potrefená husa sama zakejhala.:D



To víš, měl jsem ho zakázaný pár hodin. Tobě ho odpojili na pět dnů.:D

S Tebou je to opravdu vážné, když si ani nepamatuješ, když reaguješ na příspěvek, kde mě luki28n jmenoval. :D

Mně nic nezakazují, protože oproti Tobě jsem svépravný a reagovat jsi mohl dříve, když jsi reagoval na Alexe, který psal později a ne až ráno, ani nestíháš číst.

Já tu nemám potřebu sedět vylepený jak Ty, bavím se jinak, než pojídáním prášků, kazajkou a otravováním hloupostí, když Ti to vrchní sestra dovolí, což je Tvůj případ, ale udělal jsi první krok, že jsi příznal zakázaný net.
 

DeletedUser40852

Guest
Já můžu psát co chci a kdy chci. Nebo ty tu rozkazuješ a určuješ kdy mám psát???:wacko
 

DeletedUser40852

Guest
To ses nějak spletl. Nezasekl jsem se já ale ty. Místo slohových cvičení na půl stránky píšeš jen jednou větou.:D
 

DeletedUser33829

Guest
Činnost i vlastnost. Činnost, když to provádíš, vlastnost, když to umíš provádět. Ve Tvém případě oba pojmy platí jen na to čtení.:hiJako krásná ukázka k tomu posloužil text v cyrilici. Jedno je jen kolečko u trakaře, to už jsem Ti také psal, na e-mailu jsem si přečetl co jsi napsal.:D
 
Nahoru