• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser40852

Guest
To sice jezdí, ale když je chytnou, tak je to stojí na pokutě až 25.000,-Kč. To je docela drahý pivo.:D
 

DeletedUser40852

Guest
Já myslim že jich má dost. Stejně si je vzájemně posíláte už dlouho:)
 

DeletedUser34317

Guest
Možná máš pravdu, ty kluku jedna ušatá :D Ale není to zakázané, pokud mu nedržím kudlu pod krkem že? :)
 

DeletedUser

Guest
Pánové rasty.tome a Shedde ... toto je poslední varování pro vás oba!

Pokud nezanecháte těch uštěpačných, urážlivých a iritujících zpráv, budeme muset přistoupit k opatření.

Pokud byste chtěli náhodou protestovat, že "to já ne, to začal on", tak vás předem upozorňuji, že na to nebudeme brát ohledy. Nejsme v první třídě ZŠ.

Máte několik možností: buď svoji ryze soukromou debatu přemístíte do zpráv nebo ji tady okamžitě ukončíte a začnete komunikovat jiným, přijatelným způsobem anebo... je to na vás, ale takto, jako doposud rozhodně NE!

Děkujeme za pochopení a dodržování pravidel.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Raději pověz, co jsi dělal v neděli. Byl jsi aspoň v kostele? Pavlísek7 se za mě včera modlila v kostele.:heart Nebo jsi měl veget na sluníčku a vypadáš teď jak Arab?:mocking Nebo jsi včerejší den strávil na WoTku? Nebo jsi se topil v bazénu plném eur? Máš ještě kam odhrabovat ty peníze? Slyšel jsem, že chodíš doma s vidlemi v ruce, když se potřebuješ dostat na záchod, tak si musíš prohrábnout cestu z toho, jak už nemáš kde skladovat bankovky. Povídej, přeháněj, jak trávíš svůj vysněný den v týdnu.;)
 

DeletedUser35385

Guest
Slnil som sa oddychoval a tááák:blush Nene toľko prachou až nemám :D Ale aspoň si pôjdem o 2-3 mesiace na dajakú tú dovolenečku s priateľkou:cool A dnes mám tiež voľno čiže paráda:king
 

DeletedUser32004

Guest
Ty jo, shedde za tu lichotivou popisku máš u mně na příštím srazu pívo :D - a stejně tak lamač za ten kroužek :)
 
Nahoru