• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Také Tě zdravím Desi, a s tím chladem, no tady to nějak výrazně nepociťuji. :)
 

Nuitari

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Ale joooo, konečně nebylo takové vedro. Ale voda zůstala příjemně teplá
:)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Desíku Vy se znáte? To je skoro na soukromý srazík bývalých spoluhráčů. :) Nejsme od sebe zas nějak extra daleko a Ty jsi vlastně v centru. :)
 

DeletedUser9973

Guest
k Biblos
jo jo,s Nui se trochu známe ale pouze korespondenčně.
no, pokud by jste přijeli šopingovat tak by jsme se mohli na pár hodin někde sejít na pivko či ostatní pochutiny :)

od jedna sedmdesátého roku se s dřívějšími některými rekruty a přáteli takřka každý rok nezávazně scházíme
21.8. buď sobotu před nebo sobotu po, pokud vyjde 21 na všední den.(z X důvodů.)
takže na to máme teoreticky X dní :))většinou je to před.
(v cca 15-17hod.-- )
vzhledem k dostupnosti pro každého i přespolního je to v centru v zastrčené uličce-Provaznická
Restaurant U provaznice (ze zahrádky 50 kroků do Metra- Můstek)(viz www)

to jen takovej mustr na nejbližší srazík či setkání který si pokud možno nenechám ujít už ze zvědavosti na střet lidiček všech zájmů atd.
jinak ostatní-vzdálenější srazíky už pro mě jsou spíš passé :(

říkáš v centru
ty když pojedeš vlakem na Hlavák tak to budeš mít pomalu stejně dlouho jako já MHD a podzamkou. :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No v centru - jako že já jsem na západ od Prahy a Nuitari na východ, víš. :) A ten kout Prahy neznám, ale z těch lidí asi mimo Tebe nikoho, ale nikdy neříkej nikdy, že? :D
 

Nuitari

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
:D No v centru jsem nebyla ani nepamatuju, ale budu o birrelku, přece jen řídím
Přijdu ráda :)
 
Nahoru