• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Moje babička by řekla: "Vrána k várně sedá, rovný rovného si hledá." Ona zažila obě světové války.
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
ALOHA ALL :eek:)
Všem lidem dobré vůle od srdce přeji poklidný konec roku.
Dbejte na sebe, na své zdraví, važte si těch, které máte nejblíže ke svému srdci.
Prostě mějte HEZKÉ VÁNOCE!
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Krásné svátky i Tobě Kvítku. A všem ostatním také.
 

pan orech

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
To je strašný, člověk se tady 3 roky neukáže a hned mu smažou účet z roku 2007 :mad:

Kdo to tady vede? :D Čau Kozmi :Good

A jinak, Vše nejlepší do nového roku s malým zpožděním přeji všem.
 

pan orech

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
A protože jsem Vám nestihl dát nic pod stromeček, tak tady jedna retro chuťovka. Nevím jestli to teda tady stále není, ale prostě jsem se koukal u sebe na disku v pc a mám tam složku DK a v ní jsem našel nějaká vydání časopisů, které vycházely k DK, kdysi dávno, takže kdo to pamatujete, tak můžete zavzpomínat :Jester


https://www.uschovna.cz/zasilka/NXR3DAKI7K5LU9CM-WYI/
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
To je strašný, člověk se tady 3 roky neukáže a hned mu smažou účet z roku 2007 :mad:

Kdo to tady vede? :D Čau Kozmi :Good

A jinak, Vše nejlepší do nového roku s malým zpožděním přeji všem.
Musíš se aspoň jednou za dva roky přihlásit na fórum, aby Ti účet nebyl smazán.

A díky za časopisy, v prvním, co jsem namátkou otevřel, na mne vykoukl můj článek o Maltě. Já ty časopisy schované neměl. Ani ten článek, od té doby mám už nejméně třetí počítač a co nebylo na CD, vzalo za své spolu s nimi. A co jsem z CD přenesl za záložní HDD, tak ten už stihl vzít za své též. A teď se to po letech ke mne vrací zpět. Prozřetelnost ví, že nyní jsem už na uchovávání souborů lépe vybaven. ;)
 
Naposledy upraveno:

Extravaganca

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Hmm. Kde by som začal. Akurát mi na Facebooku vyskočil príspevok s divokými kmeňmi. A povedal som si že po rokoch navštívim fórum a čo je tu nové a podobne. No nemilé prekvapenie že účet už bol zmazaní. Chvála bohu že my ostal hráčsky účet takže som sa tu mohol prihlásiť pod tím istým účtom ako som tu bol predtím. Kedy a prečo sa tzv. staré účty zmazali? Je to pre mňa momentálne nostalgia tu písať. A možno sa pýtate prečo tu píšem? Snažím sa zistiť či si ešte niekto na mňa aspoň trošilinku pamätá. Niekedy som tu spamoval jedna radosť. Život sa za ten čas zmenil ludia sa zmenili ja som sa zmenil a možno sa ani nebudem diviť že si ani nikto na mňa nespomenie. Ale ak si spomenie poteší ma to. V neposlednom rade som dostal taký malí chtíč vyskúšať hru po tej dlhej dobe. Dlhej dobe keď som to ešte hrával. Nikdy som síce nebol svetoborní hráč ale v tej dobe som túto hru mal naozaj rád. Aj ľudí tu na fóre a podobne. Tak ak si teda niekto na Extravagancu a ešte po staršom nicku ktorý som si zmenil raz mal som účet nejako že Ritier Alex. Ak si spomínate na mňa a aj by si niekto so mnou trochu niečo zahral napíšte mi. Verím že nejaká dobrá duša si spomenie. Prajem pekní deň
 
Nahoru