• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser

Guest
Ani mi nepřijde, že ubylo osazenstvo :)
Spíš se zdá, že dnes návštěvnost stoupla alespoň podle toho, jak to tu vypadalo před 1-2 hodinami :)
 

DeletedUser33829

Guest
Král je mrtev, ať žije nový král.:yeah

Vítám Tě tady Linteo.:hi

Děkuji Linteovi, že mě vrátil z banánové republiky zpět na fórum.;) A ano dostal jsem blokaci za to co zde bylo jmenováno, prostě jeden postarší pán nepochopil můj včerejší vtip anebo spíše pochopil, ale využil to jako záminky k tomu, aby mě mohl zablokovat, ale je to jen má úvaha, to aby to zde nebylo klasifikováno jako pokus o vyvolání konfliktu.;)

Já se dívám na změny pochopitelně optimisticky, z čehož logicky pramení mé zkušenosti z bývalého vedení.:pardon Spousta příspěvků je zde pesimistických o tom jak ubylo uživatelů fóra, ale přitom tu hodně dlouho nepřibylo tolik nových příspěvků za jeden den jako dnes a to ani kdy končilo staré vedení, které o tom poslalo všem zprávu do hry.

Jestli tady někdo chce dávat za vinu úbytek hráčů na fóru, tak to je spjaté s úbytkem hráčů ve hře a jak jsem psal, tohle není věc za kterou by mohl administrovat či jakýkoliv uživatel na fóru, jako já.:blush Myslím, že tyto stížnosti byste si měli přeložit do angličtiny a informovat o tom vývojáře hry, kteří ztratili krok s dobou.:pardon:cryAle tak politika InnoGames GmbH., je jasná, že pro ni vlajkovou lodí je nyní jiná hra.:cry Možná by si každý mohl uvědomit, že na fórum stejně chodí více lidí, než kolik zde píše, ale někteří to jen pravidelně sledují z povzdálí, taky jsem to tak dlouhou dobu dělal a příspíval jen občas a aktivněji jsem začal zde psát, až letos.

K těm co tady slibují odchod, tak jestli to dodrží, tak mě mrzí pajclin1, je to člověk, který je zde nejoblíbenější a jestli končí, tak je to velká škoda, budeš mi chybět a přeji Ti všechno nejlepší v reálném životě.;):hi

ostatních nelituji, majka.kor patří mezi nejméně oblíbené tady a akorát zde píše proti mě a jestli svá tvrzení nedokáže podložit konkrétními věcmi, tak je to jen plácání do větru, pomluva, pokus o vyvolání konfliktu a divím se, že to není mazáno, ale nějak jsem si zvykl, že vůči Sheddovi je dovoleno více, než co si on může dovolit.:pardon

drekta po posledním týdnu taktéž nelituji, i když byl jeho včerejší příspěvek smazán, tak mi nebylo umožněno reagovat a v něm zcela jasně nepochopil v čem spočívá demokracie. Demokracie spočívá v obsahu zákonů a jejich dodržování, parlament a jiné výkonné složky samy o sobě žádnou demokracii nedělají a je-li demokracie vykonávána přes tyto výkonné složky, tak se jí říká nepřímá demokracie, ale to je učivo z občanské výchovy druhého stupně základní školy.

Jestli někdo píše hlouposti, tak se mu to řeknu a nebudu nad jakoukoliv hloupou věcí dělat, jak je super, především myslím soutěže a pro ty co prý rýpu a všechno znám atd. tak by možná mohli mé příspěvky číst pozorně a ne jen to co číst chtějí, pak by zjistili, jak jejich zpaušalizované komentáře ohledně mě jsou nepřesné.;)

Je to už dávno co byl Linteo v CZ DK týmu a tenkrát jsem se tolik o tyto věci nezajímal jak dnes, takže Linteo je pro mě kapitola nepopsaná.

Takže ještě jednou, Tě tady vítám Linteo a přeji hodně štěstí a trpělivosti, té je tady potřeba.;)
 

DeletedUser15465

Guest
Nepřemýšlej, to se nedělá, kazí to společnost :eek:)

Jinak k tomu úbytku... Lidí na onlinovkách neubývá, jen ty onlinovky vzkvétaj jak houby po dešti. Teď stačí otevřít fejsblůk a v tý liště vpravo vám tam vyskočí reklama.. celkem často i nějaká hra.
Kvalita těch her je většinou ubohá, u té poslední na kterou jsem se odvážil kliknout.. k výrobě vojska jsem se vůbec nedostal, pořád mi tam vyskakovaly nějaké úkoly a hrozně mi to brzdilo prohlížeč.
I na Tr.... ubývaj uživatelé.. taktéž na og... a dalších několika hrách, které už mají nějakou historii.

Holt to bude asi tím, že dnešní uživatel je mnohem více konzumní.. Nejde mu o to si něco zahrát. Jde mu o to si něco zahrát, vyhrát to a jít na jinou hru, až ho to za týden přestane bavit.. Což samozřejmě škodí těm dlouhodobým klasikám... U kterých veteráni pomalu odcházejí a noví hráči se nechytnou, nevydrží.. Navíc před těmi 6 lety kdy DK začínaly bylo jen málo lidí, kdo s DK měli zkušenosti.. nováčci byli všichni, startovní čára férová.. Ne jak dnes, kdy je mezi nováčkem a veteránem propastný rozdíl. Jo, i před těmi 6 lety byli lidi, co hráli třeba na německých DK a tedy se něco naučili.. nebo z jiných onlinovek už chápali obecné principy hry.. ale srovnávat se to nedá, to fakt ne. Dřív byli "lepší", teď veteráni nováčky doslova masakrujou...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Nějak tak to bude, že si hráči chtějí chvíli zahrát a vyzkoušet něco jiného - pozoruji to třeba i v diskusi na facebooku a nejen tam. Není to tak dlouho, co byl otevřen svět 31 - uběhne týden, dva a už se začnou vyskytovat dotazy: "Kdy bude nový svět?" Musím přiznat, že je mi z těch dotazů někdy smutno, tím spíš, že hraji již šestým rokem svět jedna ...
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
tak dk hraji rok a pro mne každá hra souvisí s fórem tedy ta první hra kterou jinax naznačil z té jsem se dostal sem, zjistil jsem že dk tolik nežere čas a lidé do toho necpou tolik peněz, ale komunita upadá, když se kouknu na ty fóra co patří k těm hrám dejme tomu 3 roky zpět najdu spoustu tváří co se tu oběvovali každou hodinu, ochotně radili a bavili se, bohužel tyhle hry už nejsou to co si hráči představují, daleko víc dneska hráče baví střílet zombie, mít tank, ničit nějaké příšery apod...
Strategie končí.
A pak samozřejmně přístup veteránů k nováčkům, osobní zkušenost-

Jinak nebojte se že bych ve hře končil :) navíc většinou začínám znovu a znovu a učím se novým postřehům, tyhle hry jsou chytlavé :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Obávám se, že tahle otázka není zrovna na správném místě, já osobně speedy nehraji. A odpověď na ni spíše dostaneš na speed fóru, čímž Tě ale v žádném případě odsud nevyháním. Jen Ti neumím odpovědět. Jediné, co mohu jednoznačně říci, že určitě nebude do té doby, dokud potrvá toto přechodné období.
 

DeletedUser

Guest
Fenixku... :D
Já nevím,...asi jsem si toho fakt nevšimla nebo to beru automaticky - ale když něco píšu někam na forum, tak očekávám určitou reakci někde od někoho sedícího u vzdálené klávesnice, jinak tady mohu vést jenom zbytečné monology :)

Tady to ale poslední dobou nějak vázne...:sorry

Ale já bych spíš řekla, že více populace reaguje na tebe a tvé příspěvky než na ty mé :p
Možná jen žárlím :D


Kvítková Ty tak plácáš,to není možný :D:p

Jinak dobré ráno všem :)

Mimochodem vůbec nevím,jak se mi povedlo tam dát ten červený vykřičník....
 
Nahoru