• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser30368

Guest
Je, ale ne všechna, jaká míra nepovím, protože to nevím :), ale měl jsem už na pravidlech dělat jako člen DK Týmu, což je moje míra viny. Například....
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Je, ale ne všechna, jaká míra nepovím, protože to nevím :), ale měl jsem už na pravidlech dělat jako člen DK Týmu, což je moje míra viny. Například....

Já nějaký vliv na zlepšení situace měl, ale pak se stejně všechno vrátilo do starých kolejí. Tady je problém v tom, že vždycky člověk smýšlící pro hráče a plně podporující své myšlení, je v DK týmu vždy 1 nebo žádný. Kromě toho takový člověk většinou musí své úmysly tajit, případně se rozkoukat v realitě, aby věděl, kde je problém, a ten se pokusil opravit (to druhé byl i můj případ, kdy jsem si při vstupu do DK týmu tak nějak myslel, že Indigra a další lidé jsou hodni úcty, protože pro DK dělají hodně dobrého, což se bohužel časem nepotvrdilo (u některých částečně, u některých vůbec), tak jsem se musel pokoušet reformovat určité věci sám z touhy být prospěšný).
Bohužel momentálně jsem už prakticky vyřazen z možnosti znovu se nějakého zlepšování situace hráčů účastnit, protože jsem v DK týmu nechtěná osoba. A tak můžu jen tlachat o nějakých morálních hodnotách, které často v praxi neplatí ani trochu, a chtít změnu...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Takové malé upozornění, ti, jichž se to týká, budou vědět:

5. Tresty a protesty:


► V případě zablokovaného účtu má trestaný hráč zakázáno přihlašovat se na fórum přes jiný účet či vkládat příspěvky na fórum přes jiného hráče.


Zatím jsem řešil smazáním. Příště to už bude přísně podle pravidel.
 

DeletedUser25426

Guest
A mažeme a mažeme - a chobotničky do klecí zavíráme ;)
Zasmát jste se měli a ne smazat stránku příspěvků :shock
[SPOIL]Tu závadnou poezii mám okopírovanou, kdyby někdo měl zájem :D[/SPOIL]
 

DeletedUser31120

Guest
Ono stačí neporušovat pravidla..

A pak to bude vše v normálu ..
 

DeletedUser25426

Guest
Jj - samozřejmě - nejlépe jen bez přihlášení číst hlášky typu "proč sem nikdo nepíše?", no jste opět na nejlepší cestě tady zůstat sami :bye
[SPOIL]A bude tu klid ;)
Sen každýho moda :D[/SPOIL]
 
Nahoru