• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser23979

Guest
Dobrý alkohol....každý alkohol je dobrý :D
A až se opiješ uděláme tu bordel :wacko
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Budu se hlídat a hlavně budu na wifině, takže s žádnou anarchií nepočítejte :p
 

DeletedUser30368

Guest
Pavlisku, ty se tady taky roky neukážeš, kvůli komu sem mám chodit, když ne kvůli ženským? :madJeště, že tu je občas Fenixka, Majka a Asetka, jinak by zde nebyl nikdo...např. Lotůsek už emigruje :D...Majko, ty jsi dostala dárek, nebo, co to že nejsi, jak to říci hezky :)...prostě nejsi na Banánových ostrovech? ;)Pavouku a Kukine a ani jeden mě na takové pití nezve :pardonPS: Pavouku, Lukáš mi psal, že se teoreticky už rozebírá sraz A-M, -DW- :), kdyby bylo nějaké přibližné info, tak budu rád ;)...PS: Chytl jsem se, ale s Awesomem, tak nevím, zda přijede kdybych tam byl, ale třeba ano :D
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Ahoj zelí,neboj jak se něco naplánuje dám vědět.(Na silvestra u nás bude Hospoda s Dragonlady a plánujeme že o půlnoci uděláme ještě někomu přepadovku.)
 

DeletedUser23979

Guest
Honzo přišel princ na červeném koni a osvobodil mě z Banánového ostrova. Ale bylo tam docela pěkně:wacko
 

DeletedUser36340

Guest
taky bych jela někam na ostrovy :) nu což budu si muset vystačit na silvestra s něčím menším a malinko se asi opiju :wacko
 
Nahoru