• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser33829

Guest
Aha, už vím, proč si můj notebook postavil hlavu - abych Sheddovi neodpovídal hned za čerstva. Kdybys napsal zaletíme, tak to možná ještě, ale pěšky? Já? Myslíš, že mám ještě tolik let před sebou?! :D

Na to nepotřebuješ léta, ale měsíce a nejlépe měsíce z léta.:yes

Takže před sebou máš čas i pouť dalekou.;)

Ale umřít na takové cestě by dodalo spád na literární romantičnosti:mocking a pak postavit ještě i kamenný monument.:yes Každopádně i bez toho zážitek k nezaplacení.:yeah

Dobré ráno :)....Shedde, já klidně jdu! Jen to dohodni s mými rodiči! :yes
Doma se na něco vymluv.:D Tobě bude letos 18, tak to už Ti rodiče nesmí bránit,;) ale mohli by Tě taky vystěhovat.:D:blush
 

DeletedUser

Guest
Doma se na něco vymluv.:D Tobě bude letos 18, tak to už Ti rodiče nesmí bránit,;) ale mohli by Tě taky vystěhovat.:D:blush
Nesmú ako nesmú,sú aj ine páky,ako na deti/nedostane vreckove,alebo si zodpovedny,budeš platiť za seba ubytovanie,alebo ako píšeš odiť/,to že ma niekto 18,neznamena že si môže robiť čo chce,znamena to len to,že je teoreticky už za seba zodpovedny.
Ale podľa mňa je to len teoreticky/pravne/,každemu rodičovi zaleži na svojich deťoch a podľa mňa,nejde ani o vek,raz je to moje dieťa,podľa mňa, spravny rodič nesie zodpovednosť za neho cely život,aj keď už len rodičovsku,ale nesie.
Mlady vedia narobiť kopec hluposti,je treba to kontrolovať,aby sa nedostal do spoločnosti kde sa z neho napr stane grazel,aj keď zas nemam ešte deti tak stare ako Zeli/chvalabohu :D/,ale podľa mna,raz rodič,na cely život rodič,ten rešpekt,to slovo,to stale musi platiť na dieťa,aj keď bude mať 50 rokov:p.
[SPOIL]A to je dôvod,prečo sa z otcom hnevam a nevidel som ho 10 rokov,tak ako aj moje deti,lebo píšem,to čo píšem :mocking:rofl[/SPOIL].
 

DeletedUser33829

Guest
Dobře, kde Mácha vycházel? :D Dohodneme na léto pouť :yes

Vycházel z Prahy, když bydlel celý život v Praze, to až těsně před smrtí se přestěhoval do Litoměřic, takže vyrazil z domu, stačí zjistit jen kde v Praze bydlel.;) Pro mě by to bylo zajížďka jít do Prahy, a až z ní do Benátek, z domova to mám blíže a mohl bych to hned střihnout přes Vídeň a ne až při zpáteční cestě. Kudy přesně šel to nevím, vím jen že šel takhle do Benátek přes České Budějovice, Linec, pak to stočil do Trestu, Ljublani, Vídně a zpět do Prahy a jen do těch Benátek šel 6 týdnů, jak mu to celé dlouho trvalo nevím, ale pamatuji si to, protože nám to jako zajímavost říkala učitelka v literatuře na gymnázii. Taky nevím jestli to šel sám nebo s někým, ale po cestě si maloval krajinu, hrady a zříceniny.

Když to člověk vezme, tak to nějakým autobusem vyjde levněji jak jít pěšky. Nedíval jsem se do cestovek, ale podle mě takový výlet třeba na víkend do Benátek bude stát tak 2000 - 3000 Kč a to je částka, kterou za měsíc člověk jen projí. Tak byl by to super zážitek jít tak daleko pěšky, rozhodně zážitek do konce života.
good2.gif
kdyby se někdo hecl, tak já bych fakt šel, ale sám ne.:mocking S někým bych šel určitě.;) Ještě radši, kdybychom došli, až do toho Říma na Forum Romanum.
good2.gif


Nesmú ako nesmú,sú aj ine páky,ako na deti/nedostane vreckove,alebo si zodpovedny,budeš platiť za seba ubytovanie,alebo ako píšeš odiť/,to že ma niekto 18,neznamena že si môže robiť čo chce,znamena to len to,že je teoreticky už za seba zodpovedny.
Ale podľa mňa je to len teoreticky/pravne/,každemu rodičovi zaleži na svojich deťoch a podľa mňa,nejde ani o vek,raz je to moje dieťa,podľa mňa, spravny rodič nesie zodpovednosť za neho cely život,aj keď už len rodičovsku,ale nesie.
Mlady vedia narobiť kopec hluposti,je treba to kontrolovať,aby sa nedostal do spoločnosti kde sa z neho napr stane grazel,aj keď zas nemam ešte deti tak stare ako Zeli/chvalabohu :D/,ale podľa mna,raz rodič,na cely život rodič,ten rešpekt,to slovo,to stale musi platiť na dieťa,aj keď bude mať 50 rokov:p.
[SPOIL]A to je dôvod,prečo sa z otcom hnevam a nevidel som ho 10 rokov,tak ako aj moje deti,lebo píšem,to čo píšem :mocking:rofl[/SPOIL].
To jsi mi připomněl nedávný verdikt Ústavního soudu, který rozhodl v případě mentálně postižené ženy, které je okolo 30 let, že její otec musí přispívat na její žití a soudci Ústavního soudu právě argumentovali tím, že vztah dítě-rodič nikdy nekončí, jedině až smrtí někoho z tohoto vztahu, takže vyživovací povinnost tak pro rodiče nikdy nekončí, pokud se dítě nedokáže o sebe postarat.
Jenže si pořád myslím, že normální a především slušní lidé se dokážou domluvit sami a nepotřebují do toho tahat soudy, to už vidím jako extrémní řešení.
Ve vztahu prarodiče-vnoučata vyživovací povinnost není. Vláda před pár lety právě snížila nebo dokonce zrušila příspěvky prarodičům, kteří se starali o své vnouče. Jednu spolužačku vychovávali prarodiče, protože se její rodiče zabili v autě.

každemu rodičovi zaleži na svojich deťoch
Nezáleží.:(
 

DeletedUser

Guest
Musiš veľa papkať,keď preješ 3 tis kaček :p,na navštevu ku mne nechoď :rofl.
Dnes,je tu akosi slabšie,Shedde hoď tu ešte niečo dlhe,nech mam čo čítať :yes.
 

DeletedUser

Guest
Necham to na kompetentnejších :D,ide dovariť večeru,aby deti nehladovali :p.
 

DeletedUser33829

Guest
Já nejím moc, naopak málo, babka mi pořád říká, že jsem chudý jako pes.

Opravdu to není moc, když si to rozpočítáš, tak to máš 70 až 100 Kč na den a to není moc, já když byl na kolejích, tak jsem si všechen jídlo kupoval sám, domů jsem jezdil jednou maximálně 2x za měsíc a to jen na víkend, takže vím jak se ceny pohybují.

Dnešek: Oběd v práci 51 Kč (dobře stál mě jen 10 Kč, protože je to dotované, ale jinak plná cena je 51 Kč, do menze jsem na obědy ani nechodil, ale hodně lidí přestalo chodit protože ceny se během 3 let vyšplhali nahoru o třetinu a dávat za dětské porce 45 Kč to už je síla), měl jsem na večeři 3 vajíčka to máš 9 Kč, měl jsem za dnešek 1 kafé Nescafé to je 5 Kč (balíček s 10 kusy stojí 50 Kč), snědl jsem 4 krajce chleba a to velké zprostřed chleba (celý chléb stojí 24 - 30 Kč) řekněme cca 5 Kč, měl jsem Apetito sýr a křup 8 Kč (mají to v obchodě v akci 3 kusy za 24 Kč, jinak je to dražší) a vypil jsem kofolu za 20 Kč (normální cena je 26 - 30 Kč), jedno jablko Golden 8 Kč.

Když to spočítám tak to máš 106 Kč a do toho trochu oleje na pánev na ta vajíčka. Takže jsme nad 100 Kč, za měsíc 3000 Kč a to Ti přijde, že jsem toho snědl hodně?:(

To si představ kdybys chodil do Mekáčů nebo KFC ,tam za stovku odejdeš hladný, brigádník si tam ani za 2 hodiny nevydělá na pořádné jídlo.;)
 

DeletedUser

Guest
Chapem Ťa :yes,kedže ja už par rokov nepoznam raňajky,ani obed.
Prvy krat jem asi o 16:30,keď pridem z prace,druhy krat pred spanim cca 22:00,to je všetko.
V praci stihen tak 3-4 kavy,ktore mi urobia kolegyne a naučil som sa strašne rychlo fajčiť,v praci jesť nemam čas,respektive nemožem veľmi opuštať miestnosť,musim dohliadať,keď sa niečo stane,keď su problemy a hneď riešiť.
Len mi nezačnite teraz pisať,ake je to nezdrave,atď,atd to všetko viem,len inak sa neda :D.
 

DeletedUser

Guest
Jako bych viděla sebe před pár lety :D
Místo jídla káva s mlékem a mistr světa v rychlém kouření. Hulila jsem jak sádrový ježek, někdy až 30 denně :mocking
Taky jsem si myslela, že se to prostě jinak nedá udělat a ejhle ... tři a půl roku nekouřím, snídám nejpozději do hodiny po probuzení a do práce si nosím v krabičkách jídlo, které si připravím večer.
 
Nahoru