• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser11059

Guest
Ale dá se Pajcli.
Byly doby, kdy jsem nesnídal a jedl také tak, jak Ty (a kouřil a chlastal :D). A změna je život. Naučil jsem se snídat (snídám hned, jakmile se probudím - jeden rohlík s čerstvým sýrem a smetanový jogurt), na sváču si do práce beru jednu oplatku (tu sním někde za chůze, protože si nedovedu představit, že bych ve své pozici mohl na 45 min vypnout - nenajedl bych se, pořád mě někdo otravuje) a obědvám až doma, což je kolem 16 - 18h, záleží, jak se dostanu dom (pořádná domácí strava od mé drahé manželky). A kluk musí v 19h večeřet, tak večeříme všichni (nějaké ovoce- jablka, pomeranče, zeleninu - mrkev, rajče a jogurt). A můžu říct, nikdy jsem se necítil lépe, baví mě neustále něco dělat (jezdím denně na kole do práce a zpět), s klukem trénujeme fotbal, je brankář. Dítě mě naučilo jiný režim a mnohem lepší. A to jsem jen tak seknul před skro třemi lety s kouřením a ani kilo nahoře.

Pravidelná strava je opravdu jeden ze základů lepšího zdraví i psychického.
 

DeletedUser

Guest
Najhoršie je to,že som si na to už tak zvykol,že aj keď je vikend,čakam skoro do večera aby som jedol,jednoducho som si zvykol byť hladny :p.
Keď mame navštevu,druhy si ešte len pripaluju,ja už nič nemam :pardon.
Naštatstie som aktivne športoval dosť dlho,takže moje trenovane telo ešte niečo vydrži,no neviem ako dlho :).
Mimochodom ,zabudol som napisať že som 6.9.2013 ukončil aktivnu činnosť,prvu ligu,z mojim trvalym zranenim,to je už nemožne hrat ,moj tym,zostupil do druhej ligy,bolo to aj v spravach u nas,pozerat od 00:58 sek.

[YOUTUBE]TrA8JCaaRQA[/YOUTUBE]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
To už jsi nám v září psal, že jsi skončil s kariérou ve stolním tenisu, i to video jsi dával.;)
 

DeletedUser

Guest
Ale len priatelom,ktorych vas mam na FB,alebo skype :p,tu som písať akosi nemohol :D.
Dobru noc,neponocujte veľmi,neberte si priklad z Biblos :).
 

DeletedUser33450

Guest
Tož,takový sportovec jsi?To jsem netušila.Fíha.Děkujeme za nakouknutí.:)
Koukám 2x,ale nepoznala jsem Tě tam mezi nimi.:(
Vážně si vem sebou do práce aspon banán a tatranku,ted to nepocituješ,jenže jak nám bude o 10,20víc,
tak to pocítíš,že můžeš mít problémy s žaludkem a děti máš malé,potřebují tatku,aby jich držel na škole a ne běhal po doktorech!:(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Shedde tento rok určitě ne. Ale zkusil bych to až budu mít po maturitě příští rok, pokud bude :rofl
Osobně bych se dokázal hecnout na podobnou pouť! :yes, jen neumím německy a angličtina je jen na základní domluvení :D
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Pajcline pozor na to,opravdu to není dobré,až se ti objeví problémy se žaludkem,bude pozdě to napravovat (ověřeno před lety na vlastním těle).
 

DeletedUser33829

Guest
Zelí, musíš letos, dokud jsi mladý.;) Přes léto se stejně na maturitu učit nebudeš.:D Příští rok budeš mít výmluvu, že si musíš obstarávat vyřizování na vysokou. Všechno ověřeno na sobě.:D

Vy s tou životosprávou naděláte, takový Winstonek Čerčilú denně stáhl pár lahví tvrdého alkoholu, vykouřil dvojciferné číslo doutníků, v mladí bral opium, v Indii když se ztratil, tak 3 dny nedělal nic jiného, než že pil tvrdý alkohol dokud ho nenašli a co se z něho vyklubalo? Premiér vlády, hrdina 2. světové války, nositel Nobelovy ceny za literaturu a nedožitých 91 let. Kdo umí, ten umí.:cool Ještě dělal i v pracovním táboře v jižní Africe, kde byli zavřeni Búrové, a pak to jiní v Evropě kopírovali. Prostě inspirující člověk.:mocking Dodnes na něho mnozí shlížejí.

pajcline, k těm delším příspěvkům, tak chodí na mě stížnosti, že píši dlouhé příspěvky, asi nějací
fool3.gif
.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, jenže Biblos konečně žije podle svého biorytmu a ne podle vnuceného pracovním procesem. Indiáni pro to mají pěkný název - ochránci kmenového ohně, ale nevím, jestli si to pamatuji přesně.
 
Nahoru