• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Shedde,máš tu sice hezký historický rozbor ale nepochopil jsi základní věc,mě vůbec nejde o to komu Tonda fandí či nefandí,to je čistě jeho věc jak to cítí,nicméně způsob jakým se vůči tomu vyhradil může urážet jak olympioniky kteří reprezentují celou Českou republiku včetně Moravy a Slezka (což je bezesporu významná a neopominutelná součást České republiky) tak tím v podstatě podružně uráží i Moravany,za které tu tak vehementně bojuje.
 

DeletedUser34586

Guest
UFFF,no andýsku,myslím že to kvůli tomu nebylo :D Ale nakonec jsem udělal všechno,takže ode mně radost :)

A tady ty slohovky snad ani číst nebudu :) Četl jsem chvilku,ale po 2 minutách mně to už nebavilo,omlouvám se,ale vážně se mi to číst nechce,snad je to kvůli tomu,že se mi zdá,že začneš psát o něčem,a v polovině píšeš už znova o něčem jiném :)
 

DeletedUser

Guest
UFFF,no andýsku,myslím že to kvůli tomu nebylo :D Ale nakonec jsem udělal všechno,takže ode mně radost :)

A tady ty slohovky snad ani číst nebudu :) Četl jsem chvilku,ale po 2 minutách mně to už nebavilo,omlouvám se,ale vážně se mi to číst nechce,snad je to kvůli tomu,že se mi zdá,že začneš psát o něčem,a v polovině píšeš už znova o něčem jiném :)


Jak můžeš říct,že v polovině píše už o něčem jiném,když jsi do té poloviny ani nedošel :D
Obvykle je to jen výmluva proto,když se nechce chápat daný text a tím že jsi toto vypustil,ses zalíbil někomu nejmenovanému :p
 

DeletedUser34586

Guest
Nemusím to číst celé,kouknu a vidím.Na začátku píše o Habrtonovi a v polovině o indiánech,promiň,ale nějak v tom nevidím souvislost,ikdyž jsem si dnes přečetl celý ten článek.:blush

Jo pravda,tenhle článek nechápu a snad ani chápat nechci a vypouštět mohu cokoli,ale tobě do toho nic není :rofl:blush
 

DeletedUser37060

Guest
no, tak fandíte dúfam... ja musím do práce, aj keď ten hokej stejne nestojí ani za mák....
 

DeletedUser35385

Guest
Že 7:1:wall s USA. Mám dost. Dúfam sa naší spametajú a proti Slovincom zahrajú aspon pekný zápas:(
 
Nahoru