• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser

Guest
Jj. Ta prasklá hůl je skoro na žalobu výrobce. Nebýt toho, že praskla, tak to určitě rozhodčí nepískl. :(
 

DeletedUser35385

Guest
No škoda no. Keby aspon o trochu viac zabrali naši chlapci v prvej tretine tak by skore bolo uplne iné. Ale prvú tretinu uhrali nanič ako ked hrali druhú tretinu proti USA. No ale vyhrali ste tak budiš vyhrajte proti USA ktorý nás rozmetali. ;) Držím Čechom palce :)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
I když bych rád aby naši postoupili co nejdál,obávám se že doufat v postup přes USA,je až moc optimistické.
 

DeletedUser

Guest
Podľa mna,nemali sme vobec šancu,bol to zapas podobny zapasu Švedsko-Česko.
Švedi hrali tolko kolko im stačilo,boli by vam dali 7,keby hrali naplno,šetrili sa a to iste bolo aj včera,dost velky rozdiel,vaši prestali hrat a šetrili sa,nie naši začali hrať,ale Česi sa šetrili.
Dnes budem fandiť,ale nemyslim si že tato hra bude na USA stačit,ako som už skor pisal,USA a Canadu neverim že do finale niekto zastavy,vidno tam dost velky rozdiel v kvalite,tych dvoch celkov a zvyšku.
 

DeletedUser34586

Guest
Myslím,že to bude hodně těžké,ale netřeba ztrácet hlavu,každý zápas je jiný.Se podívejme na Slovesko,dostaly naklepáno i od slovinců,a každej si myslel že Zápas Slovensko-Rusko už má vítěze před začátkem zápasu,každej favorizoval Rusáky,ale Slováci odehrály slušnej zápas a potrápily tým Rusáků kterej je nabitej hvězdami :) Takže neztrácet hlavu,ikdyž je USA favorit,pořád budu těm našim fandit a držet palce :hi
 

DeletedUser36641

Guest
Je tu nějak klidno... :)
Zdravím po delší době - byl jsem mimo PC, tak jsem přispíval jen do soutěže... :D
Jak se daří? :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
A u mne právě skončila akce výměna části vnitřních dveří, takže mám konečně všechny v jedné barvě, takže také pohoda, než začne akce zateplení půdy ...
 

DeletedUser36641

Guest
Já mám zítra maturiťák - jdu se kouknout na naše čtvrťáky.. :) Hned den na to mě čeká s přítelkyní akce v Rockovém klubu "Prdel" (doufám, že mě to neupravíte.. :D je to opravdu název klubu kam jdeme :D http://rockac-prdel.webnode.cz/ ) Čili se moc nevyspím.. :(
S přihlédnutím na to, že každé ráno v týdnu jezdím busem z Mladé Boleslavi do Prahy do školy.. :(
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Vyplatí se to takovou dálku? Co studuješ, pokud to není tajné?
 
Nahoru