• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser35385

Guest
Alexku,ahoj. Tu kolem je to v bledě modrém.Ale volno bys mít měl!:)Vydrž!:)
Co se dnes děje,že je v Kaufu lidí po obědě kolem 14hod,jak o volnu ? Vždyt není možné,aby všem dali dovolené,zárovno s dětmi,co maj prázdniny? Mě ho nedali,tam makáme furt.
Noooo ale aspon prachy sa navyšujú:pardon
Len už by som si rád oddýchol.....vždy ťahať 12tky je dosť aj na koňa :D Ešte zatiaľ som mal len jednu nedelu volno:cool Ale teraz to možno na 15 percent vijde. Sobotka a Nedela :shout [SPOIL]Dúúúúúúúfam:angel[/SPOIL]
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Pavlisku, dnes je mimořádná hra ve Sportce. Přemýšlím jestli nevsadit, že bych se v sobotu vysmál všem Nostradamům, kterých je na DK spousta, ale pravděpodobnost výhry ve Sportce je někde 1:14 000 000. Ale pořád větší, než že mě Biblos odveze domů.:D

Někteří lidi jsou v realu lepší než na internetu a mohl by to být zvláštní test ;)
A neberte to tak že na internetu jste špatní :D
 

DeletedUser33450

Guest
Takže prubnem někdy?;)Ale je to stejně marný.Ale i když vsadíš,tak vyhrají Ti,co už toho mají dost,ne nadarmo se říká,že peníze sedají k penězům.
sad.gif

Holt máme štěstí v lásce a né ve hře.;o)
Ty peníze,co dostanu jsou na jídlo a mojeho peníze jdou na šeky,tak,jak u většiny rodin,zvyšují se pouze normy,výkon a přesčasy a nároky na lidi,ale to je všude,proto se pokus,at máš aspon čas od času volno,protože plný prac.zápřah nás dřív,či později položí na lopatky.Proto jsme na dk na relax.;o)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35385

Guest
Takže nakoniec mám dnes a zajtra voľno. Takže super.............slniečko svieti ......idem si ja užiť voľpno. Lenže čo mám robyť. Nedeľu je tu všetko zavreté čiže asi idem poblúdiť.....idem si na prechádzku. Niečo si možno aj nafotiť.:cool
 

DeletedUser23979

Guest
Nevím kam to napsat. Maruška včera zahynula při dopravní nehodě.

Píše její bratr.
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Nevím co na to říct............ ještě včera večer jsme četli její příspěvek, že do hodiny dorazí..... Že nepřijela nám přišlo divné, obzvláště, když jsme se na místě zdrželi déle.

Nemám slov....nemám..... :cry

Jsou události, které se stát nikdy neměly... :cry
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Tak to je hodně špatná zpráva. Měla dvě malé děti ...

Psal jsem si s ní v noci před srazem, psala, že si bude zajíždět 100 km jen proto, aby viděla některé hráče v reálu, že někam jede služebně. Kde se to stalo?
 

DeletedUser23979

Guest
Promintě. Já jenom rozeslal. Nevím, kdo je kdo. Ale Maruška již není.

Nu brečím.
 
Nahoru