• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser33829

Guest
Pajcline, u nás se taky říká kredenc, ale psal jsem, že jsem zvyklý říkat ten kredenc a může to být v češtině mužský neživotný i ženský rod, tak to mi přišlo zajímavé a člověk se dozvěděl něco nového.;)
Souhlasím s Tebou je to rozhodně jeden z nejlepších filmů, které jsem v životě viděl, to bez pochyby.:hi
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
ALOHA ALL :eek:)

Tak jsem stastnym novopecenym drzitelem prukazu radiotelefonisty namorni sluzby :)
Dekuji vsem co mi drzeli palce ;-)

Od skoly jsem zadne testy nedelala a byly to pro mne velke nervy...
Ted se budu pomalu pripravovat na dalsi profesni zkousky : S

Edit: mnohokrat dekuji Biblosovi za ten obrazek z fyziky - moc mi pomohl ! ;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Upřímně ti gratuluji Kvítku. :great

Jen doufám, že neskončíš jako ti na Titanicu co museli až do konce vysílat S.O.S. :blush
 

DeletedUser33450

Guest
No vidíš Lotůsku,jak jsi šikovná cérečka.Žes o tom vůbec pochybovala?;)
Gratuluju kočko!Máš to doma!:)
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Samueli, ted uz vim, ze se nevysila SOS, ale prednostni tisnovy signal MAY DAY :)

Pavlisku - o sobe vzdy pochybuji ;-)
Kdybych nepochybovala, byla bych dokonala : ))
 

DeletedUser37060

Guest
tiež sa pridávam k gratulácii :) A zároveň dúfam, že moja prvá plavba na lodi, ak sa nejakej dožijem, bude práve na tej "tvojej" :D
 

DeletedUser33450

Guest
No krása,kam vy na ty hříbky stále chodíte?No prostě zírám.
Možná by se daly usušit a dát pod maso.:)Nebo je nabídni sousedům s kterými se znáš.
Kdybys bydlel za humnama,tak bych došla.:):)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Pajcline to je slušný nález, podobný úlovek jsem měl před pár lety v okolí Orlíku, ale tam jsme našli bedly jak deštníky.

Lotůsku, připojuji se ke gratulaci, jsi šikovná.
 
Nahoru