• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser36641

Guest
Jakpak to Marek dneska asi oslavil? :D

Já jsem byl u přítelkyniné tety na oslavě malého kluka (narozeniny - 3 roky). Hned co jsem přišel tak už mi tam cpaly pivko, které jsem odmítl, přeci jen bylo vedro, ale když přede mě postavili domácí slivovici už jsem neodolal a snad ani nemohl odmítnout. Každopádně mě nalývala mamka mé přítelkyně a bylo to zajímavé, oklopil jsem do sebe asi 10 panáků a pak jsme jeli do Nymburka na pouť. Centrifuga v pohodě, poprvé na K2 se mi udělalo blivno, ale zvládl jsem tam jít ještě 2x, na potřetí už jsem tam vystřízlivěl a nějak jsem se divil, jak to, že už jsem tu potřetí.. no to bylo šílený.. :D :D :D
Nakonec jsem šel zase střílet na střelnici, ale poprvé jsem nic netrefil. Vždycky jsem měl z deseti ran třeba jednu vedle, a dneska jsem se netrefil na pět pokusů ani jednou.. :(
A co ostatní? Jak jste si užili první zářijový víkend? :)
 

DeletedUser36491

Guest
První zářijový víkend jsem si užil v práci, takže se moc nepochlubím.. :)
 

DeletedUser

Guest
Jak jsem oslavil narozeniny? Na Sletišti mi připravili takovou menší oslavu. Nic velkého.

[SPOIL]
9474285_w365_h245.JPG
2014-09-06 21.42.47.jpg [/SPOIL]
 

DeletedUser33450

Guest
Vidím,vidím,jen pár známých,vid?:D
Tak to jsme ani netušili,že tu máme takovou hvězdu.:)
 

DeletedUser36641

Guest
Menší párty. :D Co to bylo za koncert? :) Nebyli tam Wohnouti? Koukal jsem na fb na obrázky v jejich skupině a někde hráli... :)
 

DeletedUser

Guest
Letos to nebylo nic moc, samí kapely pro puberťáky. Až nakonec zahráli Olympici pro nás více paměťově zatížené.;)
A na závěr již tradičně...
[SPOIL][YOUTUBE]GghGb_vlfVY[/YOUTUBE][/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36641

Guest
Od Olympiku mám podepsané tričko.. hráli tátovi v hospodě, ještě když ji měl. :) A s Petrem Jandou jsem si podal ruku a "potykal".. :D Bylo mi sice asi 9 let, ale pořád si to pamatuji. :)
 

DeletedUser33450

Guest
No vidíš koncert jsi měl a i ohnostroj vystrojili na Tvou počest.:):)Fíha.:)
Čoveče,to se jen tak nevidí k narozkám!:scratch:);):mocking
Olympiky mám ráda,hráli jako by k nám a pro nás.:)
 
Nahoru