• Nemáte rádi sníh? Tak si ho vypněte zde:

Událost Jeskyně tajemství (2023)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
2.217
logo.png


Jeskyně tajemství

Vážení hráči,

připravte se na nové dobrodružství ve hře Divoké kmeny! Představujeme vám naši nadcházející událost "Jeskyně tajemství". V této události budete prozkoumávat tajemné jeskyně, kde si v každé můžete zvolit jednu ze tří cest vedoucí do nitra jeskyně. Během vaší cesty můžete svoji trasu měnit a mezi jednotlivými cestami přecházet. Najdete cestu až do samého nitra jeskyně?

Začátek události: 24. května 2023 (14:00)
Konec události: 28. května 2023 (14:00)


Jeskyně%20tajemstv%C3%AD%201.png

Během vaší expedice do hlubin jeskyně narazíte na podivuhodné tvory, příšery z temnoty, které musíte porazit, abyste se dostali dále a navíc získali rubíny. Ty se vám budou hodit v obchodě události, kde je můžete směnit za velice zajímavé odměny. Dejte si však pozor, čím hlouběji do jeskyně budete pátrat, tím silnější bude příšery, na které narazíte. A jakmile v boji vaše zdraví klesne na 0, budete poraženi a ihned z jeskyně vyvedeni ven. Vaše získané rubíny vám zůstanou, ovšem s dalším průzkumem jeskyně začínáte od začátku.

Jeskyně%20tajemstv%C3%AD%202.png

Pro pohyb v jeskyni budete využívat pochodně, ale nakládejte s nimi rozumně. Začínáte s plným počtem pochodní 10/10 a za každou hodinu, kterou máte méně, než maximum, se vám obnoví 1 pochodeň. Další pochodně si můžete také zakoupit za prémiové body, máte možnost najednou doplnit 1, 5 nebo 10 pochodní.

Statistiky​
Inventář​
Nezapomeňte sledovat své statistiky, inventář a samotnou mapu. Na levé straně mapy jeskyně uvidíte vaše zbývající zdraví, sílu útoku, sílu obrany a šanci na kritický zásah. Pod tím uvidíte váš inventář se třemi různými obchodními měnami. Mapa se skládá z 18 polí, na kterých můžete potkat nepřítele, získat poklad nebo čelit nějaké příhodě. Během putování jeskyní se můžete pohybovat po cestách i křižovatkách.
Jeskyně%20tajemstv%C3%AD%203.png
inventory.png

Doufáme, že se těšíte, až se vydáte do "Jeskyně tajemství" a předvedete vaše válečné schopnosti. Hodně štěstí během vašeho putování!


Váš DK Tým
 

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
2.217
Jeskyně tajemství


Vážení hráči,

k nové události jsme připravili také video, které můžete shlédnout zde:

(video je pouze v angličtině bez českých titulků)

Zároveň bychom vás rádi informovali, že vaše postřehy, otázky a vše týkajíc se události můžete směřovat do diskuzní sekce na fóru. Budeme se těšit na vaše postřehy!


Váš DK Tým
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru