• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro hosta - 50. Neděle.......Ritier Alex vs. Zelí999

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35385

Guest
Nom ja som abstinent takze nepijem:D ale davnejsie ako maly som sice skusim aj pivo ci nejaky ten poldecak a tak. Ved kto v mladosti neskusi. Ale nom asi najtvrdsi alkohol bol na moju 18nastku kde som naposledi si dal nejaky alkohol. Ved to niektory aj viete heh:rofl bola to malina asi 40%na
 

DeletedUser30368

Guest
Jaké byly tvé největší úspěchy v DK? Nelituješ toho času, který s námi trávíš? :)
 

DeletedUser35385

Guest
Nom zelicku akych vysledkou. Nom asi viacery viete ze som nebol najlebsi. Ale najlebsie vysledky som mal ajtak na mojom prvom svete na svete 20. Mal som tam aj kmen a sa mi tam celkom fajn darylo. Za to musim istim osobam podakovat. Bez nich by mi to tak neslo. Nom ale potom som to tam ukoncil a hovorit ze sa mi darylo na dalsich svetoch asi nebudem. Hral som este na 24ke tam som zacal a aj skoncil. Potom 25ka tam sa mi tiez moc nedarilo a posledni moj svet 26 kde som sa posnazil zalozit dobri kmen ale asi moje vedenie bolo onicom a rozpadol za do par dni.:D potom som hral este dalej ale nakoniec som prehral a skoncil som s hrou a teraz sa venujem iba tomuto foru:D
 

DeletedUser35385

Guest
Najlebsie uspechy nom ten svet 20 co som spominal. Ci nelutujem pravdaze nelutujem som rad ze tu som a planujem sa raz vratit aj do hry ale len ked bude novy svet:D
 

DeletedUser30368

Guest
Budeš se ještě někde pokoušet hrát? :)


Poznal jsi za svou krátkou kariéru nějaké dobré hráče? :)

Spíše se zeptám, kdo je podle tebe nejlepší útočník. obránce, spammer a vůdce? :) (Každého zvlášť ;) )
 

DeletedUser35385

Guest
Nom pravdaze este budem hrat na 28micke ked zacne planujem znovu zacat.:) nom dobrych hracou som stretol vsade nejakych.
Utocnik----> kmartinn svet 20
Obranca----> Zuzsanka svet 20
Spamer----> predsa zelicek a drekticek keksicek. Nom ale pravdaze uplne naj moj lotusik:blushnom a este sathan ktory tu uz sice nieje:(
Vodca----> Uz neviem ako sa volal ale viedol kmen dobre tusim to bolo na 25ke ale potom skoncil a kmen upadal:(
 

DeletedUser35385

Guest
V realite studujem odbor hostinsky 3. Rocnik. V revucej. Je to ucnovka takze 3rocka ale este si mozem spravit maturitu ale neviem este co budem chciet. Lebo planujem ze uz sa chcem po skole dakde zamestnat a zacat zarabat. :) ale mozno pojdem externe este dalej:) a okrem skoli beham po vonku staram sa o domacnost (moja mama a brat pracuju v nemecku cize byvam sam len teraz prisli na 4 tyzdne) a prosto co prijde to robym. Nic take zaujimave:D
 

DeletedUser30368

Guest
To znamení, že většinu času jsi doma sám? :) jak znám sebe byl by všude nepořádek. Jak to zvládáš? :)
 

DeletedUser35385

Guest
Nooo ano teraz som vedsinu casu doma sam.:) 7 mesiacou boli prec a teraz odydu uz o 2 tyzdne na 4 mesiace prec:) Nom u mna to vyzera v pohode mam doma cistucko:p musim mat lebo mam tu este starku v tomto meste a ked prijde na kontrolu musim mat doma byt pekne vyriadeni:D ale ved to nieje nic tazke. Nom ale vsetko islo v pohode okrem kvetou ktorw vsetky vyhinuli:cry som sa o ne nevedel starat. Som ich velmi prelial az zhnili korene a nakoniec kaput:cry
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru