• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro hosta - 50. Neděle.......Ritier Alex vs. Zelí999

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35035

Guest
[SPOIL]Segedín? óóó práve si mi vnúkol čo si navarím cez týždeň :D[/SPOIL]

A co záľuby? športuješ?
 

DeletedUser35385

Guest
Pre zeli999:
Nom ked vychodim skolu planujem sa zamestnat niekde najprv na slovensku a potom ist dakde vonku. Ale este to nieje iste lebo este neviem ci pojdem dalej na skolu mislim maturitu. Ale po maturite ak tam pojdem tak plani nemenim. A neskor si planujem otvorit nejaku restauraciu ci nieco podobne:D

Dievca mojich snou? Nom mala by byt mila, dobra, pekna a nie nejaka nafukana k*ava ktora si o sebe misli ze je nejaka primadona. A nemusi byt najkrajsia ale hlavne nech ma ma rada takeho aky som:p
 

DeletedUser30368

Guest
Alexi :), jaké máš oblíbené
filmy,
muziku,
barvu,
značku aut
značku voňavek,
značku spodního prádla,
znamení,
číslo
a hlavně oblíbené květiny? :)
 

DeletedUser30368

Guest
Dále alexi, kdyby jsi mohl udělat kmen z 10 hráčů + ty, které by jsi tam chtěl ? :)
 

DeletedUser35385

Guest
Pre nitramo:

Preco by ste ma tak nemohli volat? Lebo sa mi to nepaci:p
A ina hra. Davnejsie som sa venoval grepolisu ale teraz fungujem iba na dk.

Pre rio777:

[SPOIL]len si to uvar[/SPOIL]
Zaluby tv, hudba, pc prechadzka, spanie, turistika, dk samozrejme, diskoteky, kamarati atd......
Sport: popravde sa mu moc nevenujem. Mozno ciklistika obcas beh ale niesom moc sportovy fanatik:pardon

Pre zeli999:

filmy- horory komedie xxx heh a pod., muziku- hip hop, dicko, jemnejsia hudba a nenavidim rep!!!! A oblubena pesnicka od swedis hause mafia -don't you worry child (john martin), barvu- biela cierna, značku aut- bmw audi mercedes značku voňavek-playboy adidas a nejake znackove vonavky nom a najkrajsia predsa zenska ta je najviac vzrusujuca ked dievca krasne vonia značku spodního prádla - made in china, znamení- byk, číslo - nemam, a hlavně oblíbené květiny?- lotosove:blush
 

DeletedUser35035

Guest
A čo domácí miláčik. máš nejakého psa alebo mačku? :great
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru