• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - IX. NEDĚLE ..... Indigra vs Lord Dark Knighter

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
04/09/11 ... ..... start pořadu v 18:00h ...

..... H O S T :
.....
Indigra - (administrátorka hry) ...

..... T A Z A T E L :
.....
Lord Dark Knighter - (bývalý hráč cs2, 11, 12, 13, 16, 18)

N Á H R A D N Í C I :
[spoil]náhradníci jsou Ti, kdo zastoupí daného v nečekané nepřítomnosti ... pokud nebudou nuceni nahradit daného, stávají se automaticky hlavním hostem a tazatelem v následujícím pořadu

N Á H R D N Í K ... H O S T :
..... MonishkaH - (byrokrat Wiki, moderátorka fóra a aktivní hráčka cs20, 22)

N Á H R D N Í K ... T A Z A T E L :
..... pankuky - (aktivní hráč cs22)
[/spoil]

Produkce pořadu si vyhrazuje všechna práva k změnám v pravidlech i popřípadnému zrušení pořadu v následně vysvětlených případech.


ostatní důležité informace k pořadu (pravidla):
ZDE

diskuse před začátkem:
ZDE

Opět jen připomenutí ... zde s příspěvky vyčkejte do začátku pořadu. Děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
Přeji příjemný nedělní podvečer,

a rád bych přivítal při sledování dnešního pořadu "Křeslo pro Hosta" všechny pozorovatele, kteří zapnuli své přijímače a vysílače, ale hlavně především dnešní dva hlavní účastníky. Hosta ... administrátorku hry Indigru a již protřelého hráče DK Lord Dark Knightera jakožto Tazatele.

Vítám Vás a tímto předávám slovo právě zmíněným dnešním protagonistům.

A ještě malou poznámku ... nezapomínejme na to, že tento pořed není ani oneman show, ani twoman show, ale všichni máte možnost zapnout i své vysílače a v prvních 60 minutách vyslat jeden svůj dotaz směrem k Indigře a v dalších 60 minutách se nárok znásobí a každý bude mít nárok na vyslání dalších dvou dotazů.
Aby se dnes nestalo, že se otázky budou duplikovat, bude mi při vysílání pomáhat moderátor 1Pupik1989, který duplicitní dotazy bude dávat do spoileru, aby se přehlednost vysílání zachovala v pořádku.

papas
 

DeletedUser

Guest
Zdravim Indigru.
Tak já jsem zde, myslim že můžeme začít ;).
 

DeletedUser3

Guest
Zdravím všechny, jsem zde a doufám že se mám na co těšit :yes
 

DeletedUser

Guest
Doufám, že můžu tykat, i když se neznáme.
A mám hned první otázku.
Jak hodnotíš účast ve Speed Paladin lize? Prý si z toho byla hodně rozladěná...?
 

DeletedUser3

Guest
Samozřejmě, tykej mi.

Speed Paladin ligu, s odstupem času hodnotím jako skvělý nápad.
Nicméně z naší strany měla býti lepší organizace a přesně stanovená pravidla, před spuštěním ligy.
Účast byla taky slabší.
 

DeletedUser11059

Guest
Mohl bych mít Indy normální otázku, ale protože mě zajímá, jak se lidé k DK dostali, jak to bylo u Tebe? A proč rovnou do realizačního týmu jako administrátor?
 

DeletedUser

Guest
[FONT=&quot]Co říkáš na práci supportu, kterou spousta hráčů kritizuje?[/FONT]
 

DeletedUser32568

Guest
tak já se zeptám teď aby se pak nestihl někdo zeptat za mě :D

Určitě víš že INNO dalo ve verzi 8.0 prostor hráčům pro návrhy a tak se tě ptám co si myslíš o tom co hráči navrhují a máte již nějaké návrhy vybrané ? Pokud ano jaké ?
 

DeletedUser

Guest
Zdravím

bude se chystat oficiální sraz? Pokud ano tak už jsou nějaké nápady kde nebo se místo vybere anketou?

přeji hezký den.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru