• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - IX. NEDĚLE ..... Indigra vs Lord Dark Knighter

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3

Guest
To Papasese: K Dk, (v originále die Staemme) jsem se dostala díky opravdové závislosti mého manžela, neustále chodili nějaké podivné emaily s potvrzením o koupi prémia od nějaké neznámé firmy Innogames :D.

Na stránkách Innogames jsem přišla na to že jde o manželovu hru, která mě mezi tím již také chytla.
Hledali Administrátora pro CZ a tak jsem poslala email se životopisem. Po měsíci kdy se nedělo vůbec nic, přišel dopis o přijetí.

To Lord: Odvádějí dobrou práci, jenže to z vašeho pohledu vidět není, což je škoda.
Moc si vážím Grycose, který byl věčným kritikem supportu. Pak se rozhodl že to chce poznat i z "druhé" strany".
Jak sám říká, je za to moc rád a hodně toho pochopil.
 

DeletedUser

Guest
Co si myslíš o hráči Lotosový Kvítek? Myslíš si že je to potížistka? Byla by si radši kdyby ve hře (na fórum) nebyla? Nebo si bez ní hru nedokážeš představit?

[SPOIL]Myslim si, že zrovna Grycos je jeden ze supporterů, kterého hráči moc v oblibě nemají:pardon, takže spíš je pro ně support ještě víc nedůvěryhodný. Kromě toho je to takový kverulant, který si stěžuje proti všemu...[/SPOIL]
 

DeletedUser32568

Guest
tak já se zeptám teď aby se pak nestihl někdo zeptat za mě :D

Určitě víš že INNO dalo ve verzi 8.0 prostor hráčům pro návrhy a tak se tě ptám co si myslíš o tom co hráči navrhují a máte již nějaké návrhy vybrané ? Pokud ano jaké ?

[SPOIL]prosím o neopomenutí :)[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Tak já spíše začnu ze stránky osobního života. :)
Jak to máš s rodinou - máš děti?
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]Teda ale Indy, Ty musíš psát romány :blush;)[/SPOIL]
 

DeletedUser3

Guest
To -sathan?: Hráči navrhují ledacos :D
jen to smysluplné či inovativní a zajímavé posílám dál. Koncem září vypíši, které z návrhů byli poslány na vývoj k výběru.
Návrhy posílají ze všech jazykových verzí, je toho hodně a jen nejlepší opravdu budou převedeny.

To Kokosman100: Přiznám se bez mučení že organizace srazu (ač se nezdá) je velice časově náročná.
Vzhledem k tomu že k tomu potřebuji můj tým pro pomoc s organizací, musím se ohlížet na ně, jak mají čas a podobně.
Dále vybrat lokalitu a i lokál či místo a domluvit to tak, aby to bylo bez pronájmu není zrovna lehký úkol.
Navíc mi to neustále komplikují hráči, kteří se na sraz registrují a nedorazí, někteří se neregistrují a přijedou. Odhadnout pro kolik lidí zajistit prostory, je práce pro věštce :)
Prozradím však, listopad - 50 km od Prahy - bude to super

To Lord: Lotosový Kvítek, téma sama pro sebe.
Co si o ní opravdu myslím?
Ano, je to potížistka, někdy mě z ní mohl trefit šlak.
Jenže na druhou stranu je to super žena, kterou znám osobně a ať si o mě myslí co chce, vždy jí ráda vidím.
A když jí vidím mám chuť jí naplácat na holou a pak obejmout.
Lotoska tipuji že je narozená ve znamení blížence, má přesné rysy dvojí tváře.
A ano, bez ní je fórum jiné. Nicméně Lotosek má amnestii, určitě si jí zasloužila, uvidíme na jak dlouho, doufám že na pořád.
 

DeletedUser

Guest
Proč se Innogames zaměřuje na jiné projekty a na DK skoro vůbec nefunguje reklama? Myslíš si že je to příčina stále klesajícího počtu hráčů?
 

DeletedUser3

Guest
To Drejk: Ano, mám velkou rodinu. Syn Sebastián, Kocour Diego Armando Maradona, druhý kocour Charlie, Agama Lucinka
roční Fenka Saphira.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru