• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - VII. NEDĚLE ..... Matyáš II. vs papasese+Vudcaa

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
dotaz mimo mísu, jste na stejném světě... nevíš, co je s turgonem? chybí mi tu jeho postřehy už delší dobu :shock

jinak pěkný pořad... a držím palce na postu supportéra, je to nevděčná činnost :wacko
 

DeletedUser11059

Guest
doufám, že operace proběhly ve vší spokojenosti.

CHTĚL BYCH PODĚKOVAT VŠEM ZŮČASTNĚNÝM,
Matyášovi především, že přijal roli Hosta do dnešního křesla a že nevycouval a plnohodnotně se jí zúčastnil.
Dále také Vudcoovi, že hned na mou prosbu zareagoval a narychlo se spolu se mnou ujal postu tazatele, když vypadli oba tito pánové : n3xt1 a pankuky

Během dnešní noci zveřejním sumář na to, co nám o sobě vypověděl Matyáš a rád vás opět přivítám za týden u dalšího pořadu:::: Křeslo pro Hosta
 

DeletedUser2502

Guest
dotaz mimo mísu, jste na stejném světě... nevíš, co je s turgonem? chybí mi tu jeho postřehy už delší dobu :shock

jinak pěkný pořad... a držím palce na postu supportéra, je to nevděčná činnost :wacko

Pokud vím tak ano, ale Turgon ukončil hraní na S1 a své vsi rozdává
 

DeletedUser

Guest
díky... škoda každé podobné mizící legendy... :cry

omlouvám se za pozdní reakci, dorazil jsem bohužel až teď... :hi
 

DeletedUser11059

Guest
Matyáši, od Tebe bych potřeboval ještě jednu věc ... dej mi nick uživatele (hráč, nebo jen uživatel fóra, nebo někdo s funkcí), koho bys rád viděl v křesle jako Hosta. Ale ne toho, kdo už jako host do křesla usedl.
Díky.
 

DeletedUser2502

Guest
Co třeba nejvyšší šéfovou...Indigru :pardon
Já myslím, že to by byla obrovská účast na fóru pokud by souhlasila
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru