• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - VII. NEDĚLE ..... Matyáš II. vs papasese+Vudcaa

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
21/08/11 ... ..... start pořadu v 18:00h ...
..... H O S T : Matyáš II. - (Support Officer, moderátor fóra, člen wiki týmu a Projektu) ...
..... T A Z A T E L : papasese - (Produkce pořadu) , Vudcaa - (Moderátor)


N Á H R A D N Í C I :
[spoil]náhradníci jsou Ti, kdo zastoupí daného v nečekané nepřítomnosti ... pokud nebudou nuceni nahradit daného, stávají se automaticky hlavním hostem a tazatelem v následujícím pořadu
N Á H R D N Í K ... H O S T :
Dan7264 - (Člen Wiki týmu a redakce Magazínu, aktivní hráč cs5 a 21)
N Á H R D N Í K ... T A Z A T E L :
pankuky
- (aktivní hráč cs22)
[/spoil]

Produkce pořadu si vyhrazuje všechna práva k změnám v pravidlech i popřípadnému zrušení pořadu v následně vysvětlených případech.

ostatní důležité informace k pořadu (pravidla):
ZDE

diskuse před začátkem:
ZDE

Opět jen připomenutí ... zde s příspěvky vyčkejte do začátku pořadu. Děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
Zdravím Matyáše a zároveň Vudcuu (to je dnešní překvapení) ... n3xtík mi napsal, že se včera taťka vyboural na kole a dnes je u něj v nemocnici ... náhradník pankuky tu není a tak se funkce tazatele ujímám já + Vudcaa --- čili Matyáši, čeká Tě pořádný a dvojí nášup, jsi tedy připraven?
 

DeletedUser11059

Guest
A protože na tuto situaci nejsem připraven - otázkama - začnu hned naostro:
Maty, Matyáš II. - (Support Officer, moderátor fóra, člen wiki týmu a Projektu) ...není toho náhodou moc? Nešidíš nějakou tu funkci?
 

DeletedUser2502

Guest
Tak kromě toho člena wiki ostatní sedí...
Možná se to zdá že toho je moc, ale zdání klame
 

DeletedUser

Guest
V Supporte si dosť krátko, už si bol aj zaučený? Myslíš, že Ťa to bude baviť?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
Zdání klame ... takže vlastně (a v tom se nejspíš mýlím) nemůžeš pořádně chodit do školy a práce, rodina stranou ... i vkvkvk mi psal, že jako hlavní cheat byl 18h denně online a tak. A Ty těch funkcí máš opravdu moc. Co tedy rodina, co říká na to, že jsi tak svázán s DK?
 

DeletedUser2502

Guest
V Supporte si dosť krátko, už si bol aj zaučený? Myslíš, že Ťa to bude baviť?

Zaškolen jsem byl minulí výkend. A co se týká zábavy...??? No snad bych řekl, že to zábava není...jde spíše o chuť něco pro hru dělat a případně pomáhat hráčům...tj. odpovídat na dotazy a umět poradit
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru