• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - VIII. NEDĚLE ..... Dan7264 vs n3xt1

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser29967

Guest
[SPOIL]
Jsem se jenom ptal, zrovna jsme před pár dny uzavřeli spojenectví s kmenem, kterému velí lesbičky, tak mě to tak jenom zajímalo.
[/SPOIL]

Pokud by takový kmen byl v TOP 10 ( bodově i off i def rankem) a dostal jsi pozvánku, souhlasil bys?

Arogance ne a vytáčí mě (kromě neslušnosti ) například když někdo udělá gramatickou chybu.
V tom cítím trochu namyšlenost. Nebo ne? :blush
 

DeletedUser

Guest
Drejk: Wow. Tipnul jsi to přesně:hi
Papasese: Tak dobře no :D
Next: Pokud by byl ten kmen kvalitní, tak bych pozvánku přijmul. Jinak, mně to teda namyšlené nepřijde, tobě jo?:blush
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]jména sester říkat nemusíš ... a jaká jsou? [/SPOIL]

Dane, zmínil jsi oblibu v kvalitních filmech. Znáš třeba film "Život je krásný", nebo "Černá kočka, bílý kocour" a nebóó "O myších a lidech"? To je podle mě kvalita, a kdo to neviděl, neviděl kvalitní a myšlenkově hluboké filmy. Znáš je?
A jaký film Tě rozbrečel?

:blush:blush:blush
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]Takže jsme na tom s prázdninami koukám stejně :D[/SPOIL]
 

DeletedUser29967

Guest
Neztratil jsi ti někde fotbal? :D

Ještě jsi neodpověděl na otázku: Jsi po otci nebo po matce? :D
 

DeletedUser

Guest
Next: Ne, neztratil se mi :) Ale moc jsem ho o prázdninách nehrál.
A jestli jsem po matce nebo otci.. nevím, spíš asi po matce.

Papasese: Však jsem odpověděl, ne?:)

Drejk: No vidíš to :)
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]Já nějak nejsem zvyklý tady na ty editory v odpovědích, tak mi sem tam odpověď uteče. ...:cry[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Next: Jaké vlastnosti.. no tak celkově jsem asi po rodičích, ne?:D
Papasese: Omlouvám se :( Já taky nevím, jestli je lepší double-post nebo editace.. tak to střídám:)
 

DeletedUser

Guest
Dane když už se bavíme o konci prázdnin.Tak by mě zajímalo jak se těšíš do školy případně na jaký předmět.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru