• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XI. NEDĚLE ..... MonishkaH vs pankuky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Jak by si nám popsala město Lanškroun ve kterém žiješ? Na co by si nás do svého města a kraje nalákala aby jsme se přijeli podívat/zámky,památky atd.
 

DeletedUser

Guest
Speedy jsem hrála jen noční, kdy jsem byla nerušena od denní práce :).

Kvalita serverů je podle mě dobrá, až na jejich rychlost, kterou bohužel nikdo z týmu neovlivní.
 

DeletedUser

Guest
Jiné speedy jsem nehrála, pouze ty naše.

___

V Lanškrouně nebydlím, tam jsem pouze byla jednou na přehlídce. V jakém přesně městě bydlím, bych si nechala pro sebe. ;)
 

DeletedUser11059

Guest
Bydlíš již s přítelem, nebo stále u rodičů a nebo sama a přítel je jen návštěvník?
 

DeletedUser

Guest
Tak to je asi nejtěžší otázka :))

V týmu mám pár dobrých přátel, které znám osobně a jsou mi blízcí. Na nikoho ukazovat nebudu, aby to někomu nebylo líto, každý ví s kým se ráda bavím a s kým ne. :)
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]dobře a co popsat aspon kraj ve kterém žiješ a na co by nás tam nalákala:yes[/SPOIL]

Třeba na hrad Potštejn, Vochtánku, zámek Potštejn, zámek Rychnov, zámek Častolovice, Ivanské jezero.. :)

[SPOIL]Bydlíš již s přítelem, nebo stále u rodičů a nebo sama a přítel je jen návštěvník?[/SPOIL]

Zatím bydlím s matkou :)
 

DeletedUser5389

Guest
Ahoj Moničko,

no pověz nám, jakto že vám to nevyšlo s Kopixem??? Vypadali jste tak šťastně a najednou byl konec:pardon
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru