• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XII. NEDĚLE ..... sepik vs Elzucha

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Je pravda..hodiny utekly hodně rychle...chtěla bych poděkovat sepikovi za jeho odpovědi a hostům za pozornost.Přeji mu hodně úspěchů jak v osobním životě tak i tady na dk.:yes
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Ale na položení otázky ještě zbývá 6 minut, kdyby si někdo ještě na něco na poslední chvíli vzpomněl :)
 

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
to ano...ale nemá cenu dávat další otázky když na tamty ještě neodpověděl a omluvil se,že jde uspat syna
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
[SPOIL]To byla jen připomínka pro případné opozdilce - sám vím moc dobře, že se mi nejvíce dotazů na rodinu vybaví, až když už jsou mezi dveřmi, a ty nejdůležitější, když už jsou za dveřmi ... :pardon[/SPOIL]
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Tak, abys měl na co odpovídat, jestli se tu ještě zastavíš :) Našel jsem v Tvém čínském horoskopu mimo jiné toto:

Zajíc má skvěle vyvinuté smysly, mezi Zajíci najdete mistry ochutnávače kvalitních vín, voňavek či šéfkuchaře vyhlášených restaurací.

Platí to i o Tobě?

Ještě tato je tu k zodpovězení :)
 

DeletedUser11059

Guest
VŠEM SE CHCI OMLUVIT, ALE SNAŽIL JSEM SE SKRZE MOJI DRAHOU POLOVIČKU ZAJISTIT NÁHRADU DO PRODUKCE. UPC NÁMODPOJILI VE ČTVRTEK SOUSEDA, ALE NE JEHO NÝBRŽ NÁS. tAK AŽ DNAS PŘIJELI DÁT VŠE DO POŘÁDKU A PROTO JSEM ZDE NEMOHL BÝT.

JEŠTĚ JSEM TO NEČETL, ALE KOUKÁM, ŽE VŠE PROBĚHLO V POŘÁDKU.

SNAD SE NÁHRADA POSTARALA O POŘÁDEK A SPRÁVNÝ PRŮBĚH POŘADU.
 

DeletedUser11059

Guest
DĚKUJU Sepikovi, Elzuše a Biblosovi, že i tak vše udrželi a sumář se pokusím co nejrychleji sesmolit.

Prosím - zamkněte to tu. Díky.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru