• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XII. NEDĚLE ..... sepik vs Elzucha

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33082

Guest
Stěžoval si už někdo na tebe (nepřiměřený trest), měl jsi na DK nějaký problém?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Hm, býk - a červená patří k mým oblíbeným barvám. Jak jsi na tom ty a tato barva? :D
 

DeletedUser

Guest
Stěžoval si už někdo na tebe (nepřiměřený trest), měl jsi na DK nějaký problém?
co je neprimerany trest?
tresty su udelovane v sulade s platnymi pravidlami
a podla toho co sa pytas jedine mozem odpovedat ze sa jedna o internu zalezitost supportu takze smola nemozem odpovedat
 

DeletedUser

Guest
musim sa na chvilu ospravedlnit musim ist uspat synatora takze ak mate strpenie vyckajte na dalsie odpovede
pripadne ze by sa mi nepodarilo dostat k pc uz dnes tak dodatocne zajtra odpoviem na vase otazky
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
[SPOIL]Černá je v těchto krajích barvou smutku, ale v mládí u mne také patřila po modré k nejoblíbenější barvě :thumb[/SPOIL]
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Tak, abys měl na co odpovídat, jestli se tu ještě zastavíš :) Našel jsem v Tvém čínském horoskopu mimo jiné toto:

Zajíc má skvěle vyvinuté smysly, mezi Zajíci najdete mistry ochutnávače kvalitních vín, voňavek či šéfkuchaře vyhlášených restaurací.

Platí to i o Tobě?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru