• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XIII. NEDĚLE ..... Linteo vs Gagin

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
V poslední době je boom uzavírání světů... :)
Myslíš si, že je to správné a je to třeba pro Tebe překvapivé, když se vyhrávají poměrně nové světy ?
 

DeletedUser29503

Guest
Tak i já položím otázku: Jaké jsi měl pocity při tom,když jsi se stal CoMa pro SK verzi a pocity.Bál jsi se,že to nezvládneš nebo jsi ba naopak věřil v optimismus ? A poslední dotaz máš sourozence,pokud ano mladší či starší ?
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Také děkuji za takového milého hosta :)
Bylo to dnes takové uvolňující...
Doufám že nelituješ, žes kvůli nám zanedbal sledování toho fotbalu :D
Měj se hezky a dobrou noc :bye
 

DeletedUser843

Guest
V poslední době je boom uzavírání světů... :)
Myslíš si, že je to správné a je to třeba pro Tebe překvapivé, když se vyhrávají poměrně nové světy ?

Podľa mňa je to správne.

Záleží to len od hráčov, je to ich hra. Pre mňa ako admina je dôležitá ich spokojnosť. Ak si želajú ukončiť svet, žiadne prekážky z našej strany v tom nebudú. Akurát musia byť splnené podmienky. Pamätám si ako hráči tvrdili a presviedčali ma, že ako Innogames nechce ukončiť žiadny svet a že ich chce vyžmýkať o peniaze. No a aha, u nás 3 ukončené svety za tento rok, a ďalší na rade. Ďalší mýtus zborený:)

Máme Tě rádi :kissing

:blush

Tak i já položím otázku: Jaké jsi měl pocity při tom,když jsi se stal CoMa pro SK verzi a pocity.Bál jsi se,že to nezvládneš nebo jsi ba naopak věřil v optimismus ? A poslední dotaz máš sourozence,pokud ano mladší či starší ?

Mal som dobré pocity, vedel som, že to zvládnem. Rád sa učím nové veci a práca v hernom biznise je aj jeden môj splnený sen.

Mám, sestry, staršie:)

Díky moc Linteo za účast a přeji Ti hodně štěstí a nervů :);)

Aj ja ďakujem za otázky, prajem všetkým hlavne veľa pohody, dobrej zábavy pri hre a málo stresu!:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
Chci ještě jednou poděkovat jak našemu Hostu .... Linteovi, tak i tazateli Gaginovi za dnešní účast a pořádnou dávku otázet, stejně jako všem ostatním, co se zapojili a nebo jen přihlíželi.

VŠEM JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI A BRZY BUDE ZVEŘEJNĚN SUMÁŘ NA DNEŠNÍHO HOSTA.

Přeji příjemný zbytek večera.

Ještě prosím oba kluky, aby mi sdělily své nástupce a zde prosím o uzamčení tématu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru