• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XIII. NEDĚLE ..... Linteo vs Gagin

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
[SPOIL]No dovolená - volno - flákání - ležení na písku, nebo chození po lese. I když já raději aktivní - chození po pamětihodnostech.[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Když je to prodloužení tak mi to nedá a musím se ještě na jednu věc zeptat :)
Co si myslíš ohledně čím dál větší komercializace DK? A máš radši nové verze hry, nebo ti vyhovovaly spíše ty starší verze; v čem? :)
 

DeletedUser843

Guest
[SPOIL]Tak jasně, že 30 není mnoho, já jsem také ji Kristův junák nad 30, ale pořád si myslím, že čím později děti, je to škoda. Co pak, až bude dítě mít 18 let a dostane možnost za sebe rozhodovat a já už pujdu do důchodu?
Proto .. jen z tohoto hlediska si myslím, že 30 let je již dost na založení rodiny ... jen pro to bý s dětmi v ten správný čas.[/SPOIL]

Co zdraví ... jak jsi na tom. Zlomeniny, operace a tak. Jsi pořád nemocen, nebo jako řípa?
(já z Tebe musím nějaké osobní věci vytáhnout ... snad:blush)

Tak to budeš mať veľmi ťažké, ja viem byť tajomný ako Colombova žena:D

Väčšinou zdravý, no ale teraz som bol chorý, hnusná chrípka či čo to bolo.. No ale aspoň bude nejaká imunita zase nachvíľu..:)

Linteo, dříve byly problémy s hráčskými srazy...
Překonali jste již tuto špatnou zkušenost s některými hráči a hodláte v budoucnu zase nějakou oficální slezinku naplánovat ?

Neplánujem organizovať stretnutie hráčov. Dôvody sú rôzne, nebudem ich tu rozoberať.
 

DeletedUser7531

Guest
Hoj Linteo :)

Teď jsem přišel a třeba se na to někdo už ptal, ale hrál jsi od CZ1 nějaký svět na DK? :)
 

DeletedUser843

Guest
Když je to prodloužení tak mi to nedá a musím se ještě na jednu věc zeptat :)
Co si myslíš ohledně čím dál větší komercializace DK? A máš radši nové verze hry, nebo ti vyhovovaly spíše ty starší verze; v čem? :)

Dosť ma to mrzí, kam sa hra uberá po tej stránke:(
Na jednej strane áno, chápem, že celá táto zábavka niečo stojí a bez peňazí to nejde, no ale myslím si, že niektoré veci sa dajú spraviť aj inak..
Neovplyvním to nijako..

Nové verzie určite radšej, priniesli omnoho viac ušetreného času a kopec vecí, s ktorými je hra príjemnejšia. Napr. len taká blbosť ako je posúvanie mapy myšou, alebo to kontextové menu, či vojny a podobne. Snáď už bude dakedy aj ten chat a ešte iné veci, o ktorých Vám nemôžem žiaľ viac napísať:)
 

DeletedUser843

Guest
Som si teraz všimol tvoj podpis Kvítko :)))

No tak ďakujem, je to milé:)
 

DeletedUser11059

Guest
Již jsme dospěli k času 20:30 a tím naplnili i nastavený plán našeho pořadu.
PROTO NECHÁME LINTEA ODPOVĚDĚT NA POSLEDNÍ OTÁZKY, CO ZAZNĚLY A POŘAD TÍMTO UKONČÍME.

Chci poděkovat jak našemu Hostu .... Linteo (administrátor slovenských kmenů), tak i tazateli Gaginovi za dnešní účast a pořádnou dávku otázet, stejně jako všem ostatním, co se zapojili a nebo jen přihlíželi.

VŠEM JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI A BRZY BUDE ZVEŘEJNĚN SUMÁŘ NA DNEŠNÍHO HOSTA.

Přeji příjemný zbytek večera.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru