• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XIII. NEDĚLE ..... Linteo vs Gagin

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Jo, přeci jen další dotaz...
Ehmmm, můžeš si na SK foru povolit příjem PM ???? :blush
 

DeletedUser11059

Guest
Budu předpokládat, že jsi již uvnitř sebe souhlasil s protažením pořadu, čili si dovolím další otázečku.

Moc nám toho na sebe nenaprášíš, tak se zeptám ... co děti? Máš a plánuješ další nebo nějaké? Přeci jen 30 let je už dost.
 

DeletedUser843

Guest
Myslím, že jsi neodpověděl na to čínské znamení - nevíš náhodou i keltské - nebo idiánské, když už tu byla řeč i o Westu ... :D

To vážne netuším, nie som na takéto veci.

Neverím horoskopom, na planéte je 6 miliárd ľudí a v novinách je horoskop: Dnes je Váš šťastný deň, všetko sa vám vydarí! A bum, svadobčanom v Iraku padne na hlavu bomba. Alebo príde tsunami a 300000 ľudí mŕtvych. Osud človeka nie je v tom, ako sú postavené hviezdy na oblohe. Astrológia je falošná veda. Každý si svoj osud robí sám, ale aj každý nech si verí čomu chce, pre mňa za mňa, že namalovať sa na ružovo a postaviť sa dole hlavou na štvrtok 15-eho prinesie apokalypsu:)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
A čemu tedy věříš? - a mimochodem - ty týdenní jsou takové - vycucané z prstu - asi tak, jako když si na internetu zadáš datum narození a zobrazí se Ti minulý život - to je také jen dětská hra, ale jinak - i tyto věci fungují. Ale to je opravdu jen tak poznámka na okraj. :)
 

DeletedUser843

Guest
Musíš být moc fajn mužskej, Linteo :heart
Pro mne jsi toho udělal již hodně a jsem Ti opravdu vděčná :kissing
Vždy se to týkalo mého BANu - tehdy si mi dal unBAN na Štědrej den, ikdyž hlavní moderátor byl proti... No, ono těch unBANů z Tvé strany bylo víc...
Ten poslední na SK foru, jsem ani nečekala... :blush

Jsi takto hodný, citlivý a lidský pořád ? :) Nebo jsi jen měl nějaký dobrý den a chtěl si někomu udělat radost ? :)

Moc Ti za všechno děkuji :yes

Mám pochopenie a empatiu:)

To je všetko, čo k tomu poviem.

Jo, přeci jen další dotaz...
Ehmmm, můžeš si na SK foru povolit příjem PM ???? :blush

Žiaľ nie, už som to spravil viac krát, vždy to končí zahltením mojej schránky otázkami, na ktoré sa dajú nájsť odpovede v nápovede.

Budu předpokládat, že jsi již uvnitř sebe souhlasil s protažením pořadu, čili si dovolím další otázečku.

Moc nám toho na sebe nenaprášíš, tak se zeptám ... co děti? Máš a plánuješ další nebo nějaké? Přeci jen 30 let je už dost.

Takze jak to je? :) Chodil si tam? :)

Haha, no záleží ako pre koho je to dosť:)

Deti určite áno, raz.)

Áno.
 

DeletedUser843

Guest
A čemu tedy věříš? - a mimochodem - ty týdenní jsou takové - vycucané z prstu - asi tak, jako když si na internetu zadáš datum narození a zobrazí se Ti minulý život - to je také jen dětská hra, ale jinak - i tyto věci fungují. Ale to je opravdu jen tak poznámka na okraj. :)

Fungujú pre toho, kto tomu verí. A to, že sa to sem tam trafí neznamená, že to je skutočné.
Nech si každý verí, čomu chce, to je môj názor.
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]Tak jasně, že 30 není mnoho, já jsem také ji Kristův junák nad 30, ale pořád si myslím, že čím později děti, je to škoda. Co pak, až bude dítě mít 18 let a dostane možnost za sebe rozhodovat a já už pujdu do důchodu?
Proto .. jen z tohoto hlediska si myslím, že 30 let je již dost na založení rodiny ... jen pro to bý s dětmi v ten správný čas.[/SPOIL]

Co zdraví ... jak jsi na tom. Zlomeniny, operace a tak. Jsi pořád nemocen, nebo jako řípa?
(já z Tebe musím nějaké osobní věci vytáhnout ... snad:blush)
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Linteo, dříve byly problémy s hráčskými srazy...
Překonali jste již tuto špatnou zkušenost s některými hráči a hodláte v budoucnu zase nějakou oficální slezinku naplánovat ?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru