• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XV. NEDĚLE ..... lenduska vs vorrtorr

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj :) Tak já se taky zeptám na 2 otázky...:p

Jak se máš? :)) A...To s fotkou platí i pro mě? :) :D A k tomu vlastně napojím 3tí otázku...:D Dostanu do osobky tvůj skype? :yes
 

DeletedUser4673

Guest
[SPOIL]Lendusko, to je hezké poprosení v ostravštině :D

Kvítečku, u kokosmana na profilu :D[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Mám se skvěle. Skype ti nedám, to bych se pak nehla od pc :) A fotku no ještě to asi přehodnotím :D
 

DeletedUser11059

Guest
A co takhle ninjafacktor .. nebo jinou takovou japonskou bláznivinu nadupanou na fyzičku .... troufla by sis na to?
 

DeletedUser

Guest
já se ptal protože uvažuju s tím začít, nikdy mně to nebralo ale poslední dobou jo. Takže doléčit a trénovat :D
jinak kdo z této komunity ti nejvíc leze na nervy?
 

DeletedUser

Guest
Papásku dívám se na to i třeba na wipeout. A v televizi všechno vypadá snadně no, ale možná bych si troufla :D Ale neviděla jsem v Česku nějakou podobnou soutěž do které by se dalo přihlásit.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]neboj kvítku .. kdyby tě někdo napsal dostal by kokosem do kokosu a skončil by na kokosových ostrovech ;)[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru