• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XV. NEDĚLE ..... lenduska vs vorrtorr

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
V Čínském se nevyznám. V západním zvěrokruhu jsem býk. Mé koníčky mimo dk hlavně karate, ale celkově sporty můžu. Studuji střední školu ekonomicky zaměřenou. Jsem ve 3. ročníku. Nepropadla jsem nikdy :) Pivo nepiju dávám přednost vínu :) Karty si zahraju ráda a nemusí to být přímo v hospodě. Teplé oblečení moc nenosím, nepokládám ho asi za dost sexy :pardon a proti nemocem jsem odolná :) Na kole jezdím často a ráda. S koně bych nespadla, občas jezdím, ale jen tak pro zábavu. A jinak na svalovce moc nejsem, ale samozřejmě koukám se za hezkýma klukama a nejsem, tak dobrá, abych poznala sexy mozek. Mám dvě kočičky Čertíka a Šmudlinku. V pokojíčku mi naposledy uhynula bazalka, když mi ji kamarád shodil z okna.
 

DeletedUser

Guest
mauricius si přeje tvou fotku jen se bojí napsat tak se musím ptát já :)
poslala by jsi mu svou fotku? :D
 

DeletedUser

Guest
Lotůsku věnuji se mu od svých 9 let. Momentálně mám hnědý pásek.

PS: on nechtěl no
 

DeletedUser29834

Guest
[SPOIL]No 8h, já se s vámi pomalu loučím, děkuji Gaginovi a všem že jsem tu mohl být a hodně štěstí jak v DK tak v reálu všem. :)
Pěkný den,
V.[/SPOIL]
 

DeletedUser11059

Guest
Předem, ještě před konečným koncem pořadu chci poděkovat vorrtorrovi, že se dostavil a chopil se role tazatele tak, jak má být.
Díky a my pokračujeme ... Nyní je počet otázek na každého uvolněn na nekonečno ... Tedy do 20:30
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru