• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XVII. NEDĚLE ..... Strify vs Mikosansobi

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
30/10/11 ... ..... start pořadu v 18:00h ...

..... H O S T :
.....
Strify - (supporter a aktivní hráčka cs11 a 22)

..... T A Z A T E L :
.....
Mikosansobi - (aktivní hráčka cs21)

N Á H R A D N Í C I :
[spoil]náhradníci jsou Ti, kdo zastoupí daného v nečekané nepřítomnosti ... pokud nebudou nuceni nahradit daného, stávají se automaticky hlavním hostem a tazatelem v následujícím pořadu

N Á H R D N Í K ... H O S T :
..... betkapetka - (jeden ze dvou hlavních supporterů a aktivní hráč cs2)

N Á H R D N Í K ... T A Z A T E L :
..... zeli999 - (aktivní hráč na SK)
[/spoil]

Produkce pořadu si vyhrazuje všechna práva k změnám v pravidlech i popřípadnému zrušení pořadu v následně vysvětlených případech.

ostatní důležité informace k pořadu (pravidla):
ZDE

diskuse před začátkem:
ZDE

Opět jen připomenutí ... zde s příspěvky vyčkejte do začátku pořadu. Děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
Přeji dobrý podvečír všem.
Vítám všechny přihlížející a především dnešního hosta a to supporterku a Strify a tazatelku Mikosansobi.
Doufám, že se dnes sejdeme ve velkém počtu a předávám tímto slovo zmíněným aktérům (aktérkám) dnešního pořadu.

EDIT:/

Předem se chci omluvit, ale díky tomu, že budu muset využít druhou polovičku času zde na přesun do práce, budu přítomen do cca 19h (možná o chlup déleú a pak mě zde zaskočí jako produkční pořadu má drahá polovička.
 

DeletedUser34342

Guest
Ahoj Strify :)

Jsi pro mě "velká neznámá" tak se na úvod zeptám na stejnou otázku jakou dostali předchozí hosté.
Můžeš nám, prosím, ve zkratce říct pár vět o sobě? Jaké je Tvé křestní jméno, zda máš rodinu, odkdy hraješ DK,
jak se na Tvou zálibu dívá rodina...Strify...proč sis zvolila tento nick.
Jak ses dostala k suportu. Jak velká změna to pro Tebe byla... být v pozici toho, kdo odpovídá na tickety.
 

DeletedUser11059

Guest
Já se pokusím navázat na první otázku a zeptám se Tě, proč stále jen support? Jsi stále na prvním stupni? A nemíříš výš, třeba mezi cheathuntery? Přeci jen, nejsi v týmu 14 dní.
 

DeletedUser

Guest
:)

Zdravím tě, pár vět přece jen o sobě říct můžu. Jmenuji se Lucie Vymyslická a pocházím z Ostravy. Momentálně žiji v Hlučíně. Rodinu zatím nemám ale ta časem bude taky :eek:). Nic přece nemůže být hned přece... je mi 18 let studuji informatiku a programování :eek:). Svůj nick jsem si vžala od zpěváka z Cinema Bizzare. Jsem velký fanda anime a mangy :eek:) a trochu mi je připomínali. DK hraji poměrně asi 4 roky, začínala jsem na 11, kde doteď jsem. A co se týče supportu, mám ráda pomáhání ostatním, vedla jsem spousty webů, a byla jsem GM i v jiných hrách. Proto jsem si zkusila porad ticket a vyšlo to. :)
 

DeletedUser

Guest
:)

Já se pokusím navázat na první otázku a zeptám se Tě, proč stále jen support? Jsi stále na prvním stupni? A nemíříš výš, třeba mezi cheathuntery? Přeci jen, nejsi v týmu 14 dní.

Budu mířit cestou určitě jako cheathunter. :) A věřím, že časem se mi to "snad" podaří ale ano, jsem na prvním stupňi.
 

DeletedUser34342

Guest
Bydlíš v Hlučíně ... máte pěkné přírodní jezírko, kde je mimochodem i nuda pláž. Jsi příznivcem nuda pláží?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru