• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XVII. NEDĚLE ..... Strify vs Mikosansobi

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
:

[SPOIL]

Však já taky :) Byl jsem tam, jestli víš jak byl na začátku září hlučínský krmáš...tak jsem kolem té nuda pláže POUZE procházel :D[/SPOIL]

Ano něco jsem zaslechla. :eek:) Ale kdyby se objevila nejaka gothic metalova skupina, byla bych tam mezi prvníma :eek:)
 

DeletedUser34342

Guest
Hraješ kromě DK ještě jiné online hry? pokud ano....které :)
 

DeletedUser

Guest
:

Hraješ kromě DK ještě jiné online hry? pokud ano....které :)

Kdysi jsem s přítelem hrála spousty her. Vždycky našel něco nového a dotáhl mě k ní. Přešlo to přes Bittefight, sfgame, fotbal a jiné podobné hry. Taky jsem hrala travians kamarádem , ale to už je hodně dááávno.. :yes
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]joo strify.. kdybych na ně měla, jsem tam.. a postačila by mi jednosměrná ,-) [/SPOIL]
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]
[SPOIL]joo strify.. kdybych na ně měla, jsem tam.. a postačila by mi jednosměrná ,-) [/SPOIL]
To je mi jasné, že mě s Tomem bys tu nechala české krvelačné šelmě jménem politika napospas )

Jinak Japonsko musí být pěkná země ... co jsme zahlédl z fotek a tak [/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru