• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XX. NEDĚLE ..... joannina vs edai

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser25074

Guest
tak já Tě joannino vítám a snad Ti nebudu dávat moc záludných otázek :)


první taková základní má nějaký význam tvůj nick a jeho vznik nám prozradíš?
 

DeletedUser

Guest
hele vůdcaa.. ted jsem dorazila a hned taková podlá otázka??? :D

chjo.. tak jo. a chceš pravdu, milosrdnou pravdu nebo lež? :D
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]ne abyste zjišťovali věci o mě, o joan ;-)[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
tak já Tě joannino vítám a snad Ti nebudu dávat moc záludných otázek :)


první taková základní má nějaký význam tvůj nick a jeho vznik nám prozradíš?


nemá to žádný význam.. ani nevim kdy mě to napadlo a jak.. ani si nepamatuju na můj první nick, jaký jsem kdy používala.. jmenuju se jana, takže jsem myslím tak dumala co by se mi líbilo.. a nějak z toho vylezlo toto
 

DeletedUser25074

Guest
když tak chceš :)

oblíbené jídlo, barva, země kam by jsi chtěla vycestovat, jak jsi se dostala k DK, co tě na tom zaujalo, co tě na tom nejvíc baví?
 

DeletedUser

Guest
Áno, chcem pravdu a trošku to rozviň. A ako vyzerá Váš bežný deň? :D

no běžný den, je klasika nuda.. do práce, domů.. já doma makam uklízim, vařim, peru žehlim.. pavlik sedí u pc a poslední dobou je dost zažranej právě tady do fora a upřímně to mě dost štve.. ale říkám si, že lepší toto, než chlast a ženský :D u nás je v tomto směru nuda. stále to samé, ale musím říct, že mě to tak vyhovuje.. ač máme oba rádi adrenalin, tak v rodiném životě nám myslím toto vyhovuje.. sem tam, když je nějaká kačka jdeme někam, kde se pobavíme i s klukem a tak.. ále jo.. pravda je taková, že jinýho manžela bych nechtěla, je supr a on ví že ho stále i po těch letech miluju, i když si to už ani neříkáme, spíš to vycítíme, že se chováme k sobě hezky.. doopravdy po těch letech si jeden druhého vážíme, nepodrážíme se, a pokud to jde, rádi jeden druhému uděláme radost s maličkostma, protože nejsou prachy na to dělat si radost s drahými věcmi, ale přeci jen.. právě v maličkostech je ta radost..
ale neboj.. jsou i chvíle kdy mě dost ****.. např tady s tim forem :D
 

DeletedUser

Guest
tak edai..
ok.. jídlo VSE :D maso, sýry, čokoláda, sladké.. ale kdybych si měla vybrat mezi masem a čokoládou, vyberu si čokoládu :D
barva černá.. od mala.. snad od narození :D
kam bych chtěla? mno všude.. ale dost mě láká japonsko
k DK mě přivedl kamarád, cca před pěti lety, který to do dnes fakt neumí hrát :D jednou k nám přišel a že se jen jukne.. má zvědavost mi nedala, padlo pár otázek a snad ještě ten večer jsem se taky registrovala
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru