• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XX. NEDĚLE ..... joannina vs edai

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser25074

Guest
a proč zrovna Japonsko?

nebojíš se radioaktivity z Fukušimy? :D
 

DeletedUser

Guest
nevim zda se můžu zeptat.. ale edai.. z jakýho jsi vůbec světa? :D
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]Zlato, Ty tu nejsi tazatel :warrior[/SPOIL]
Vůbec netuším, na co se Tě mám zeptat ... ale už vím, mohu si koupit ty činky?
 

DeletedUser25074

Guest
zeptat se můžeš.. začínal jsem na S1 odkud mám krásné vzpomínky a spoustu kamarádů (např. Biblos, který mě sem navrhl) a pak jsem zkoušel S9,S11,S15 ale tam mě to kvůli kostelům,vylepšování zbraní a tak podobně moc nechytlo takže jsem na S16 kde je v zásadě stejné nastavení jako na S1... (jsem na to nastavení zvyklý)
 

DeletedUser

Guest
nejen že miluju tokio hotel (ano ukamenujte mě), které také láká japonsko a přímo tokio, i když na toto nevezmu ohled, tak japonsko je hrozně pro mě zajímavá země.. nejen že jejich zvyklosti jsou staromodni, tak technikou jsou oproti nám v budoucnu.. prostě zkloubení obojího mě nějak fascinuje.. a je to také krásná země, ale to jich je plno, to je fakt. např miluju moře, takže na havaj bych taky chtěla, na seichely (píše se to tak? - ono dnes po trošku vínka mi to nemyslí) :p a všude, kde je modré moře a bílý písek...
ale japonsko je hold japonsko.. lidi se k sobě i chovaj tak jak se mi to líbí atd.. doopravdy jde tady spíš o komplex xx věcí než o jednu proč zrovna japonsko

a radioaktivita? hmm možná.. ale všude je něco ne? :D všude po zemi lidi s něčím straší a do fukušimy se člověk jen tak nedostane
 

DeletedUser

Guest
joannina, opísala by si nám ako to momentálne u Vás doma vyzerá? :D
Sedíte vedľa seba a každý má vlastný PC (alebo ntb) alebo sa striedate za jedným compom? :D
Alebo každý je v inej izbe? :D
 

DeletedUser

Guest
ano zlato činky můžeš ,-) že jsi to ty.. jen to prosím nepřehánej.. víš o čem mluvím :D

jinak eidosy.. taky jsem prolezla pár světů.. tak jen přemýšlím jeslti si na tebe náááhodou nevzpomenu, ale těch hráčů je tolik za tu dobu, že bohužel asi ne :(
 

DeletedUser25074

Guest
na hudbu jsem se neptal ale stejně děkuji :)

tvá kariéra na DK je poznamenaná nějakou skvrnou nebo naopak světlejší stránkou?
 

DeletedUser

Guest
vůdcaa.. ne klasika.. pavel má stolní pc a je u pc stolečku.. to je jeho místo a tam ho najdeš vždy když neni bud v práci, nebo se náhodou nekoupe.. jinak stále tam :D
a já cca o dva metry dál na gauči s notasem..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru