• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XX. NEDĚLE ..... joannina vs edai

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser25074

Guest
času je ještě dost :) klidně se rozepiš :) mě pomalu dochází otázky :(

a nevadí to těm chlapům u vás, že je nad nimi zrovna v takové práci žena?
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]:) koukám, máme stejné zájmy (japan), jinak dnes je to o rodinné sešlosti, tak abych snad přizval taky manželku :blush[/SPOIL]

tady se snad dá psát volněji, takže jelikož dnes se ptáme hráče: co se ti na kmenech líbí a co bys eventuálně (kdyby se to smělo) zkritizovala... je co zlepšovat? či máš pocit, že vývoj hry už by se měl defacto zastavit?
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]Viktore ... tady je nějaké to foto města ... a to je to nejlepší. Komunistické příšery moc neukazují a v inverzi nefotí
http://www.usti-nad-labem.cz/cz/zivot-mesta/fotogalerie/[/SPOIL]

EDIT:/

[SPOIL]město jako takové a krajina okolo je opravdu pěkná ... máme i pěkné památky ... jediný kostel se šikmou věží, co udělala bonba za války (o 2 m vychýlena), zámek Větruši, Hrad střekov, Kostel Ne nebevzetí panny Marie + klášter, další historicky nejstarší kostel (zachovaný) červený ... ale vše obehnáno futuristickou enklávou ... prostě to uhodí do mozku.[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hidejoši Tojotomi
upřímně už nevim co se mi tu líbí :D prostě závislost..
co zkritizovat? všichni vědí, že nesouhlasim s prací supportu, takže tu hlasitě kritizuju.. je snad u nás svoboda slova (oficiálně ano), takže pokud můžu, toto ráda kritizuju, protože jak jsem tu psala, nevěřím že to dělaj férově
a zlepšení hry? no na každé zlepšení doma remcam, ale pak si zvyknu a jsem ráda :D
 

DeletedUser25074

Guest
co vůbec znamená:
__________________
_____________________:TaRa:_______________________ ___

co máš pod přízpěvkem? má to nějaký význam?
 

DeletedUser

Guest
času je ještě dost :) klidně se rozepiš :) mě pomalu dochází otázky :(

a nevadí to těm chlapům u vás, že je nad nimi zrovna v takové práci žena?


to víš že z počátku s tim měli problémy, kord když jsem ofiko před kluky ze skladu nastoupila jako skladník a po měsíci a půl šéf přišel do skladu že odted jsem vedoucí a stávající vedoucí koukal jak péro z gauče.. od šéfa podpásovka, já to v ten den taky nečekala, protože to mělo přijít až za půl měsíce a myslela jsem že stávajícího vedoucího na to připraví .. ale hold bylo to jinak než jsem čekala
takže kluci se chvíli vzpamatovávali a dnes (krom jednoho důchodce, to tam stále křepčí) jsou kluci v pohodě a spokojeni
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
:TaRa: je Tabula Rasa.. já moc dobrá v tomto vysvětlování nejsem.. takže toto:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Tabula_rasa
a tento název je skoro vždy názvem našeho kmene.. pavel je hodl to tabuly rasy blázen (má i znak vytetovaný, bylo to jeho první tatoo)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru