• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XX. NEDĚLE ..... joannina vs edai

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
:) defacto se shodneme, ale mně některá vylepšení za další finance do hry puštěné připadají až příliš nefér... dělá to propastné rozdíly mezi hrou bez prémia a tím, kdo si zaplatí vše a ještě finálně krátí výstavbu
nevím, zda hraješ jeden z těch novějších světů a znáš to, proto se ptám... zda se ti takové zásahy do taktiky zdají být v pořádku... mně to třeba (ač s tím hraju už rok) vadí hodně a nezvyknu si :sorry

přeci jen, dřív byla pevná doba výstavby, s kterou se dalo počítat, takže po celodenních útocích šlo vše propočítat, teď už můžeš počítat se vším...

mj podotázka, už ti pavel, coby moderátor skrečoval nějakou tvou stížnost na fóru? :mocking
 

DeletedUser25074

Guest
kdyby jsi mohla v životě něco změnit (cokoli) co by to bylo? (nějaké rozhodnutí v něčem a pod.)
 

DeletedUser

Guest
:) defacto se shodneme, ale mně některá vylepšení za další finance do hry puštěné připadají až příliš nefér... dělá to propastné rozdíly mezi hrou bez prémia a tím, kdo si zaplatí vše a ještě finálně krátí výstavbu
nevím, zda hraješ jeden z těch novějších světů a znáš to, proto se ptám... zda se ti takové zásahy do taktiky zdají být v pořádku... mně to třeba (ač s tím hraju už rok) vadí hodně a nezvyknu si :sorry

přeci jen, dřív byla pevná doba výstavby, s kterou se dalo počítat, takže po celodenních útocích šlo vše propočítat, teď už můžeš počítat se vším...

mj podotázka, už ti pavel, coby moderátor skrečoval nějakou tvou stížnost na fóru? :mocking

já to hraju asi pět let.. to že si někdo koupí pú tak chápu že má jisté výhody před tím který nevložil peníze do hry.. napři lepší vidění na mapě. lepší náhled vesnic atd.. co nechápu je zkracování doby výstavby staveb za použití dalších bodů, to je už moc.. jinak hrála jsem různé světy, některé chvíli, jiné dlouho
 

DeletedUser

Guest
kdyby jsi mohla v životě něco změnit (cokoli) co by to bylo? (nějaké rozhodnutí v něčem a pod.)

z osobních věcí bych změnila pár.. ale to je příliš soukromé.. ale co se týče se životem s pavlem, neměnila bych nic.. jinak snažím se žít tak abych ničeho nelitovala a dokázala se sama sobě podívat do očí.. to co bych ráda změnila je kdysi z minulosti.. tak omluvou mi je to, že jsem byla příliš mladá a psychicky slabá cokoliv v tu dobu změnit.. ted už ano a také jsem to dávno dokázala
 

DeletedUser

Guest
jasně s pú.. jinak se to ani hrát podle mě nedá..tedy hrát tak, aby si člověk ušetřil hromadu času
 

DeletedUser

Guest
hooodně :D až moc
v práci juknu kdy chci. takže když nikdo neútočí je klid. když někdo útočí můžu si u toho sedět a pak přijdu domů a jsem tu.. ano uvařim, uklidim a takový blbosti, ale stále vim zda někdo útoči nebo ne. rozhodně v průběhu celého dne můžu kdykoliv koukat jeslti někdo neotravuje a podle toho se zařizuju
prostě pokud někdo útočí, do půl hodiny to rozhodně vim a zbytek věcí dle toho zařizuju /uvařim později atd..)

však povídám -- závislost :D
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]:hi díky, o tom jsem psal... osobně nesouhlasím i s různými správci, ale to už je věc názoru, krácení odsuzujeme oba[/SPOIL]

:scratch a co ten pavel? nedělá ti to starosti, že by tě musel někdy za nějakou kritiku defacto trestat jeden z nejbližších? či to má takhle lepší rodinný náboj? :cool
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru