• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXII. NEDĚLE ..... feral vs angelinocz

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
11/12/11 ... ..... start pořadu v 18:00h ...

..... H O S T :
.....
feral - (aktivní hráč cs20, nejlepší svět cs13 - 284 dobytí)

..... T A Z A T E L :
..... angelinocz - (aktivní hráč cs7, hlavní moderátor fóra)

N Á H R A D N Í C I :
[spoil]náhradníci jsou Ti, kdo zastoupí daného v nečekané nepřítomnosti ... pokud nebudou nuceni nahradit daného, stávají se automaticky hlavním hostem a tazatelem v následujícím pořadu

N Á H R D N Í K ... H O S T :
..... Nitramo - (aktivní hráč cs24)

N Á H R D N Í K ... T A Z A T E L :
..... angelinocz - (hlavní moderátor fóra)
[/spoil]

Produkce pořadu si vyhrazuje všechna práva k změnám v pravidlech i popřípadnému zrušení pořadu v následně vysvětlených případech.

ostatní důležité informace k pořadu (pravidla):
ZDE

diskuse před začátkem:
ZDE

Opět jen připomenutí ... zde s příspěvky vyčkejte do začátku pořadu. Děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
Zdravím všechnen lkmenový lid, co rozhodl se dnes k ná zavítat.
Pak především hosta dnešního ... ferala
a také tazatele jeho vlastního ... K.illera
a zároveň bych tímto rád jim oběma mikrofóny předal, a nechť s epustí do práce a prostě a jednoduše, VÍTEJTE a hurá do Křesla.
 

DeletedUser11059

Guest
K.ill zatím není nikde, proto připravte si všichni otázky, ať to za chvilku začne nabírat na obrátkách a pokud se K.ill do 5 min neukáže, povoláme jeho náhradníka a tím bude angelinocz
 

DeletedUser11059

Guest
A já hned na úvod začnu, nežli se nám angelino přihlásí .... (ví o tom a bude tu co by dup) ...
Již jsi byl tazatel, jak jsi se cítil a cítíš, když ses dostal na druhou stranu a víš, co Tě může čekat?
 

DeletedUser

Guest
Tak já jsem tu připraven a hned první dotaz bude, jak jsi se dostal ke hře divoké kmeny ?
 

DeletedUser28519

Guest
byl jsem sice tazatel, ale v te dobe jsem zde nedorazil, takze byl povolan nahradnik :)
jinak jsem hrozne nacpany a boli me brisko (to k tomu jak se citim) :)
 

DeletedUser28519

Guest
Angelino, ja se dostal ke kmenum uplne nahodou a to pred nekolika lety. Omylem jsem totiz klikl na reklamu Divokych Kmenu a hned me to po registraci prihlasilo na svet 2 :) a tam moje zavislost zacala :D
 

DeletedUser

Guest
Svět dva si také pamatuji, byl můj první,

Co si myslíš o nové verzi, která nedávno byla spuštěna, co jsem postřehl, je toho spousty nového, jsi s ní spokojen jako aktivní hráč ?
 

DeletedUser28519

Guest
Svět dva si také pamatuji, byl můj první,

Co si myslíš o nové verzi, která nedávno byla spuštěna, co jsem postřehl, je toho spousty nového, jsi s ní spokojen jako aktivní hráč ?

Celkove se mi libi. Mam rad update ktere souvisi s prehlednosti hry, muze to byt mozna problem pro zacinajici hrace pokud si koupi premium, protoze tech moznosti je tam ted uz spousta, ale ja celkove jsem spokojeny.
Co se tyce kmenovych valek tak pribylo dost ruznych statistik a uvodni strana kmenovych valek je malinko neprehledna v porovnani jako tomu bylo v minule verzi. Cim vic kmen ma valek, tim vic je toto okno neprehledne.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru